Головна » 2010 » Червень » 25 » Японці впевнено виходять у 1 / 8 фіналу
09:13
Японці впевнено виходять у 1 / 8 фіналу
збірна Данії з футболу, збірна Японії з футболу, ЧС-2010, футболІ ось старенька Європа розчаровано дивиться на ще одну збірну, не виправдала її надій на далеких полях Чорного континенту. Данці повертаються додому, нікого не здивував - в тому сенсі, що вболівальники вже бачили тьмяні європейські збірні, які приїхали до ЮАР, сподіваючись, мабуть, на те, що «брати їх менші» від одного тільки європеоїдної статусу суперника втечуть з поля, втрачаючи по шляху гетри, шорти і листки наївних тактичних побудов.
Не сказати, звичайно, що футболісти Країни висхідного сонця продемонстрували що крадуть дихання футбол, але в очному протистоянні з данцями, коли на кону була путівка в 1 / 8, вони від початку і до кінця проявили більше завзяття, більше футбольного фанатизму, більше напору. Збірна Данії ж, яку багато хто називає «вікінгами», якщо цих славних воїнів і ілюструвала, то вже в період їх старечої сухорлявість. З такою грою в Вальхалли не пускають.
Початок матчу пройшло в обопільних атаках - ініціатива переходила від одних до інших. Причому розпоряджалися їй футболісти практично однаково - на найнебезпечніший постріл Йошіто Окубо гідну відповідь знайшовся у Йон-Даль Томассон. А на 17-й хвилині японці заробили штрафний в близькості від данських володінь, і до м'яча підійшов бравий московський «армієць» Кейсуке Хонда. Через миті тріумфував не тільки японський народ, але і ті представники московського, що гордо іменують себе «кіньми» - Хонда нехитро пробив у дальній кут, але кіпер данців Томас Соренсен вже почав зміщуватися до кута ближнього. Протихід - така погань. Японія повела 1:0.
Як прийнято говорити, «за інерцією» данці пішли вперед. Тільки це зовсім не нагадувало військовий похід вікінгів, швидше за пішу прогулянку туристів. Не думаю, що японці могли занервувати. Не думаю, що у них були на це причини.
На 30-й хвилині біля штрафного Данії знову упустили крихкого японця, і арбітр величним жестом вказав у напрямку воріт європейців. На цей раз поруч з Хондою біля м'яча стояв і Ясухіто Ендо. Саме він завдав приголомшливий за точністю удар у дальній кут воріт Соренсена. Данська голкіпер з таким пострілом нічого вдіяти не міг - на табло загорілося 0:2, і валькірії вже почали збиратися в політ, щоб першим же рейсом доставити бідолашну датську збірну на славну землю Копенгагена.
П'ятнадцять хвилин, що залишилися до перерви, футболісти Данії приходили до тями. Але почався другий тайм, а осмисленості в їх діях не додалося. Данія намагалася атакувати, але як же примітивно і грубо це в неї виходило! Що говорити, якщо головною дійовою особою данських атак став не «розкручений» велетень Бендтнер, а все той же старий добрий Йон-Даль Томассон, на якого, як десять років тому вся Данія сподівалася, так сподівається і до цього дня. Адже більше нема на кого.
Зовсім не проявив себе Денніс Роммедаля, Томас Калленберг потрапляв в об'єктиви камер тільки, коли виконував черговий штрафний, а Бендтнер - такий Бендтнер, гроза штанг і поперечин ...
Є якась справедливість у тому, що саме ветеран Томассон забив гол пошани для датчан у цьому матчі. Забив, як може - з другої спроби після пенальті, скрививши обличчя від болю в потягнути м'язі. Але забив. І він цей гол заслужив.
Але на цьому скороминуща іскорка хорошого для Данії погасла. За дві хвилини до закінчення основного часу у ворота Соренсена залетів третій гол. І знову відмінно діяв Хонда, фактично він зробив гол - Шінджі Оказакінужно було лише не промахнутися у порожні ворота. Не промахнувся.
Ось, власне, і все. Японія проходить далі. Данці повертаються додому. І сюрпризу в цьому не більше, ніж у сході сонця вранці. Все закономірно. Всі заслужено.
Використані матеріали: Олексій ВЕРБИЦЬКИЙ, Sport.ua
Данія - Японія - 1:3
Рюстенбург. Стадіон «Royal Bafokeng».
Данія: Соренсен, Кролдруп (Ларсен, 56), С. Поульсен, Аггер, Роммедаля, К. Поульсен, Якобсен, Йоргенсен (Я. Поульсен, 34), Каленберг (Еріксен, 63), Томассон, Бендтнер
Японія: Кавашіма, Хасебе, Танака, Наказава, Коман, Абе, Нагатомо, Ендо (Інамото, 91), Окубо (Кінно, 89), Хонда, Мацуї (Окадзакі, 74)
Арбітр: Джером Деймон (ПАР)
Томассон (81) - Хонда (17), Ендо (30), Окадзакі (88)
Кролдруп (29), К. Поульсен (48), Бендтнер (66) - Ендо (12). Нагатомо (26)
На 81-й хвилині Томассон не реалізував пенальті (воротар)
Удари (в ствір): 8 (5) - 12 (8)
Кутові: 7 - 2
Офсайди: 1 - 4
Категорія: ЧС - 2010 | Переглядів: 416 | Додав: Roland | Теги: Футбол, збірна Данії з футболу, ЧС-2010, збірна Японії з футболу | Рейтинг: 0.0/0