Головна » 2010 » Лютий » 11 » Ярмоленко допоміг "Динамо" здолати "Портімоненсе"
05:47
Ярмоленко допоміг "Динамо" здолати "Портімоненсе"
Андрій Ярмоленко, Динамо Київ, Товариські матчі, Збори"Динамо" провело другий спаринг у рамках навчально-тренувального збору в Португалії. Суперником команди виступив один з лідерів Ліги Віталіс (аналог української першої ліги) чемпіонату Португалії - "Портімоненсе".
Рахунок був відкритий на 19-й хвилині - багатоходова атака "Динамо" закінчилася передачею Ель Каддурі на лінію штрафної і точним ударом Гармаша в кут воріт. Але португальці не забарилися з відповіддю - після подачі з кутового Діого Мело головою переправив м'яч у сітку воріт киян - 1:1.
Перелом у матчі стався вже у другі 45 хвилин зустрічі, безпосереднім "винуватцем" чого став Андрій Ярмоленко. Спершу на 58-й хвилині Несмачний перевів м'яч на лівий фланг, звідки Ярмоленко прострілив у воротарський. Захисник злегка підкоригував політ м'яча у бік далекої штанги, де Зозуля головою переправив його в сітку воріт.
Ну, а жирну крапку в матчі була поставлена за 8 хвилин до кінця - Шевченко "накрутив" захисника і прострілив на лінію воротарської. Тут першим до м'яча встиг Ярмоленко, п'ятою переправив його в сітку воріт - 3:1!
"Динамо" - "Портімоненсе" - 3:1
Голи: Гармаш (19), Зозуля (58), Ярмоленко (82) - Мело (30).
"Динамо": Шовковський, Бетао, Хачеріді, Михалик, Маграо, Вукоєвіч, Ель Каддурі, Гармаш, Шевченко, Мілевський, Ярмоленко.
У другому таймі замість Михалика, Гармаша, Маграо, Бетао, Ель Каддурі, Хачеріді вийшли Несмачний, Єременко, Алмейда, Зозуля, Петров і Юссуф.
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 500 | Додав: Roland | Теги: Андрій Ярмоленко, Збори, Товариські матчі, Динамо Київ | Рейтинг: 0.0/0