Головна » 2010 » Лютий » 7 » «Юве» пощастило
17:46
«Юве» пощастило
чемпіонат італії, ювентус, ліворноФутболісти «Ювентуса» змогли відстояти нічию (1:1) у виїзній зустрічі з «Ліворно». Туринці з 82-ї хвилини догравали матч вдесятьох після видалення Феліпе Мело за другу жовту картку.
Футболісти «Ліворно» приймали в рідних стінах «Ювентус».
У Тоскані туринці потрапили в неприємну історію. Автобус з гравцями врізався в поліцейську машину, повідомляє Goal. Коли він прямував до готелю Palazzo, де зупинилася команда, перед ним несподівано зупинився поліцейський автомобіль, внаслідок чого і відбулося зіткнення. На щастя, ніхто з представників «Юве» в аварії не постраждав.
Останнім часом «стара синьйора» виступає украй нестабільно. За втраченими очками вона зараз перебуває на сьомому місці, що ставить її у скрутне становище в боротьбі за єврокубкову зону. Господарі ж зірок з неба не хапають. Але цілком могли налаштуватися на іменитого суперника.
Досить згадати їх матч у минулому турі на виїзді проти «Мілана». Там «Ліворно» завоював цінне очко.
Туріну ж ще було непросто через дискваліфікацію двох провідних гравців. Захисник Григера і півзахисник Сіссоко не поїхали до Тоскани через перебір карток. Та ще як і раніше в лазареті знаходиться цілий загін доблесних «бійців»: Яквінта, Каморанезі, Саліхаміджич, Трезеге, Маркізіо і Поульсен.
Новий головний тренер «Юве» Альберто Дзаккероні в даний час ламає голову над ефективною тактикою поріділої «старої синьйори». І звітний матч певною мірою був одним з його експериментів у цій галузі.
До речі, зустріч почалася з невеликим запізненням. Суддя не поспішав давати стартовий свисток через те, що поле накрив дим. Вболівальники пустили в хід димові шашки.
Коли ж старт був даний, то гості начебто стали діяти першим номером. Тим не менш, перший небезпечний момент виник біля воріт Буффона. Пульцетті з лінії штрафного закрутив м'яч у дальній кут - і той пролетів приблизно за метр від штанги!
Після цього у першому таймі ініціатива переходила від однієї команди до іншої. І віддати перевагу кому-небудь було складно. Сама гра була в'язкою. Іншими словами, йшла запекла боротьба за простір.
Грім гримнув на 25-й хвилині. Господарі виконали навіс з лівого флангу - і Філіппіни вбив м'яч головою під поперечину. Буффон не зміг виручити команду.
Де були захисники «Юве» у тому епізоді, залишається тільки гадати. Втім, інші гравці теж не вражали. Багато метушні і зовсім мало хитринки - кому може принести успіх такий футбол? В актив туринців до певного часу можна було занести штрафний у виконанні Дель П'єро. Втім, він хоча й пробив у «дев'ятку», але відверто слабко. І голкіпер «Ліворно» без зусиль впорався з тим м'ячем.
Як потрібно розпоряджатися штрафними ударами наочно продемонстрували пізніше Дієго з Легроталье. Перший навісив у штрафну господарів, а другий вразив кут головою. Варто зазначити, правда, що в тому епізоді мала місце помилка воротаря Рубін.
Цікаво, що кольори «Ліворно» захищає екс-спартаківець Моцарт. У першому таймі він відзначився тим, що дістав жовту картку за удар по ногах Дієго.
Після перерви боротьба розгорнулася з новою силою. І футболу, як такого, глядачі бачили мало. Надто вже багато було порушень. Фоли, як правило, переривали всі цікаві починання команд. Філіппіни, наприклад, в підкаті намагався відібрати м'яч у Мело, а той нахабно наступив йому на ногу. Найцікавіше, що свисток арбітра мовчав ...
Лише на 71-й хвилині господарі змусили вболівальників пожвавитися. Після розіграшу кутового м'яч потрапив до Моцарта, який упустив чудову можливість забити. А незабаром Вітале прострелив до центру штрафного - і Пертіконе пробив трохи вище перекладини. «Старій сеньйорі» невимовно пощастило!
А на 82-й хвилині «Ювентус» взагалі залишився вдесятьох. За другу жовту картку був видалений Мело. Напевно, у глибині душі Дзаккероні розраховував на три очки. Але після цього, погодьтеся, і нічия була за щастя.
Вже в доданий арбітром час Маркін увірвався у володіння Буффона, бив, здавалося, напевно, але голкіпер у падінні врятував «стару синьйору».
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 451 | Додав: Roland | Теги: Ювентус, Чемпіонат Італії, Ліворно | Рейтинг: 0.0/0