Головна » 2012 » Травень » 7 » Ювентус - чемпіон Італії!
21:18
Ювентус - чемпіон Італії!
Ювентус, Мілан, ІнтерУ міланському дербі команда Аллегрі поступається чемпіонство туринському клубу
Хто б міг припустити, що Джанлуїджі Буффон здійснить настільки жахливу помилку самому кінці матчу проти «Лечче»? Упевнений, що таких були одиниці, а то й зовсім не було. Нічия в минулому турі знову оживила інтригу в боротьбі за Скудетто. Тим не менш, перед цим туром «Ювентус» як і раніше мав перевагу в одне очко над «Міланом», і доля чемпіонства залишалася в руках і ногах підопічних Антоніо Конте. Гостьовий поєдинок проти «Кальярі» спочатку повинен був відбутися вдень, але було прийнято рішення розпочати матчі «Ювентуса» і «Мілана» в один час. Поки «стара сеньйора» грала з «россоблу», в Мілані проходило дербі «россонеррі» і «нерадзуррі».
«Кальярі» вже забезпечив собі прописку в Серії А на наступний сезон, тому «сардини» відчували себе гранично комфортно перед майбутнім матчем з «Ювентусом». В інтерв'ю гравці «остров'ян» не приховували того, що звичайно ж намагатимуться дати бій іменитим гостям за честь клубу і всіляко заперечували відсутність турнірної мотивації в заключних турах.
«Ювентус», розуміючи колосальну важливість цього матчу, з перших хвилин захопив ініціативу. Туринці повільно, але вірно перейшли на половину поля суперника, де їм всіляко намагалися нав'язати боротьбу футболісти «Кальярі». Але як не намагалися «острів'яни», довго відбиватися у них не вийшло, і вже на шостій хвилині матчу Мірко Вучініч забив гол. Захист «Кальярі» проспала чорногорського форварда, який отримав передачу з глибини і вискочив один на один з голкіпером «сардин». Здалося, що був невеликий офсайд у екс-нападника «Роми», але боковий арбітр порахував, що все було в рамках правил.
Забивши гол, «Ювентус» спробував зміцнити свою перевагу, розуміючи в'язкість утримання мінімального рахунку. І на сімнадцятій хвилині туринці цілком могли відзначитися вдруге в матчі. Андреа Пірло отримав м'яч за межами штрафного майданчика і пробив по воротах - Агацці зіграв блискуче. Минуло менше хвилини, як уже Пепе хльостко бив з сімнадцяти метрів, але і його постріл був парирував голкіпер «остров'ян». На двадцятій хвилині трапився вкрай неприємний епізод. Пінілья і Ліхштайнер зіткнулися в повітрі головами, і якщо гравця "Кальярі" вдалося привести до тями, то ось Штефана забрали з поля на носилках із спеціальним бандажем на шиї.
До кінця першого тайму обидві команди мали шанс відзначитися. На тридцятій хвилині Андреа Пірло виявився на ударній позиції і хльостко пробив по воротах, м'яч влучив точно в штангу. У «Кальярі» шанс забити мав Пінілья, проте його постріл з-за меж штрафного майданчика пройшов поруч зі стійкою воріт Буффона. У підсумку, на перерву команди пішли з мінімальною перевагою «Ювентуса».
Враховуючи той факт, що доля Скудетто залежало ще й від паралельного матчу в Мілані між «нерадзуррі» і «россонеррі», диктор по стадіону оголошував рахунок, який йшов цій грі. Природно, що футболісти - це теж люди з емоціями, і результати паралельної гри впливали і на події в матчі "Кальярі" - "Ювентус". Коли вболівальники дізналися про те, що «Інтер» зробив рахунок 2-2, то трибуни просто вибухнули оваціями. Незважаючи на те, що гра була в гостях, шанувальників «Ювентуса» було в рази більше. Що ж стосується безпосередньо матчу, то «Ювентус», відверто кажучи, тягнув кота за хвіст, граючи на утримання рахунок. Але навіть незважаючи на таку тактику «старої сеньйори» вдалося забити гол. На сімдесят четвертій хвилині Касерес виконав навісну передачу з правого флангу в штрафну суперника. Вийшов Марко Боррьєлло намагався дотягнутися до м'яча, але його випередив Канін, від ноги якого снаряд перетнув лінію воріт Мікаеля Агацці вдруге.
Приблизно в цей же час «Інтер» вийшов вперед, що викликало просто бурю захоплення на стадіоні. Досі спокійний Антоніо Конте за десять хвилин до фінального свистка став стрибати і радіти разом із запасними цій перемозі.
«Ювентус» виграв чемпіонат Італії вперше з 2006 року, якщо не вважати Кальчополі, а якщо рахувати, то і зовсім з 2003 року! Наші вітання фанатам туринського клубу!

«Кальярі» - «Ювентус» - 0:2
Голи: Вучініч, 6, Канін, 74, в свої ворота.
«Кальярі»: Агацці, Аріаудо, Канін, Асторі, Пізано, Екдаль, Конті, Найнгголан, Ібарбо (Ларрівей, 62), Пінілья, Тьяго Рібейро (Коссу, 50).
«Ювентус»: Буффон, Ліхтштайнер (Касерес, 25), Барцальї, Бонуччі, К'єлліні, Відаль (Джаккеріні, 54), Пірло, Маркізіо, Пепе, Матрі (Боррьєлло, 71), Вучініч.
Попередження: Найнгголан, Пізано, Коссу - Відаль, К'єлліні, Пеп.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 622 | Додав: Roland | Теги: інтер, Мілан, Ювентус | Рейтинг: 0.0/0