Головна » 2010 » Березень » 15 » Ювентус не втримав перевагу
05:34
Ювентус не втримав перевагу
Алессандро Дель П'єро, Массімо Маккароне, Абделькадер Геззаль, Ювентус, Чемпіонат ІталіїВедучи до десятій хвилині з перевагою у три м'ячі, "Ювентус" у підсумку задовольнився лише одним очком у домашньому поєдинку з "Сієною" - 3:3.
Початок матчу був бентежить для гостей. Всього за шість хвилин від стартового свистка Алессандро Дель П'єро оформив дубль, двічі добиваючи м'ячі після ударів Сіссоко і Кандреви. А на десятій хвилині вже сам Кандрева записав своє ім'я на табло після відмінного удару в "дев'ятку" з 25 метрів - 3:0.
Домігшись такої переваги, туринці різко зменшили оберти і ще в першому таймі Массімо Маккароне відіграв один м'яч. Після перерви Кіменті довелося ще двічі витягати м'яч з власних воріт при безпосередній участі Маккароне. Спочатку Геззаль додав м'яч після потрапляння Массімо в штангу, а на 73-й хвилині за фол Григери на Маккароне був призначений пенальті. Все той же Геззаль підбив підсумок - 3:3. Оговтатися від такого удару команда Дзаккероні вже не змогла.
Чемпіонат Італії. Серія А. 28-й тур.
"Ювентус" - "Сієна" - 3:3
Голи: Дель П'єро, 2, 6, Кандрева, 10 - Маккароне, 16, Геззаль, 46, 74-пен.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 355 | Додав: Roland | Теги: Абделькадер Геззаль, Чемпіонат Італії, Ювентус, Массімо Маккароне, Алессандро Дель П'єро | Рейтинг: 0.0/0