Головна » 2010 » Лютий » 15 » «Ювентус» вперше виграв з Дзаккероні, а Інтер розходиться внічию з Наполі
06:11
«Ювентус» вперше виграв з Дзаккероні, а Інтер розходиться внічию з Наполі
чемпіонат Італії з футболу, Наполі, Серія А, Ювентус, Інтер, футболСерія А. 24 тур. 14 лютого.
«Наполі» - Інтер »- 0:0
Неаполь. 50,000 глядачів
«Наполі»: Де Санктіс, Кампаньяро, Каннаваро, Грава, Суніга (Чігаріні, 81), Пацьенца, Гаргано, Ароніка, Хамшік, Денис, Квальярелла.
"Інтер": Жуліо Сезар, Майкон, Лусіо, Самуель, Сантон, Дзанетті, Камбьяссо, Снейдер, Мунтарі (Маріга, 46), Пандев (Ето'О, 71), Міліто.
Попередження: Пацьенца, 2, Суніга, 45, Гаргано, 86 - Майкон, 20, Мунтарі, 27, Снейдер, 51
В одному з центральних матчів двадцять четвертого туру чемпіонату Італії шпаги повинні були схрестити футболісти «Наполі» і «Інтеру». Господарі поля до цього матчу посідали п'ятий рядок і відставали від сьогоднішнього суперника на п'ятнадцять очок, який йшов впевнено на першому місці.
Командам було потрібно близько десяти хвилин, щоб почати радувати уболівальників яскравою грою. Перший цікавий момент залишився за господарями поля. Розіграли штрафний футболісти «Наполі», Хамшік отримав м'яч на завершення розіграшу і завдав щільний удар по воротах, однак влучив точно в поперечину. За мить біля воріт Сезара знову було спекотно. На цей раз Квальярелла зарядив по воротах з ходу після передачі Ароніка, але сфера просвистіла в сантиметрах від каркасу.
Перевагою володіли господарі поля і не підпускали суперника до своїх воріт, гості перші двадцять хвилин взагалі ніяк не могли закріпитися на половині суперника. На вісімнадцятій хвилині Сезар створив маленьке диво і врятував «Інтер» від гола. Денис відгукнувся на простріл з флангу і пробив по воротах головою, м'яч полетів у куточок з відскоком від газону, але голкіпер встиг зреагувати й вивідати снаряд. Перший дійсно небезпечний момент у виконанні гостей глядачі побачили ближче до кінця першого тайму. Після розіграшу кутового м'яч потрапив до Камбьяссо, який з усього маху відправив його в хрестовину. На перерву команди так і пішли за рахунку 0:0, при цьому до кінця тайму швидкості помітно спали.
Початок другого тайму залишився за гостями. Снейдер відкрився на куті штрафної площі і добре пробив по воротах, м'яч полетів у нижній куточок, але Де Санктіс у витонченому стрибку зумів намертво зафіксувати снаряд. Ближче до середини другої половини матчу відмінний шанс відкрити рахунок був вже у Пандева, проте удар з ближньої дистанції припав точно в голкіпера, який знаходився точно по центру воріт. У відповідному випаді на міцність ворота перевірив Квальярелла, Денис спробував зіграти на добиванні, але відправив м'яч значно вище від цілі. Час йшов, а на табло продовжували горіти горді нулі, що зовсім не радувала вболівальників, так що свист з трибун з кожною хвилиною тільки посилювався. Нулі залишилися і після фінального свистка.
«Ювентус» - «Дженоа» - 3:2 (1:1)
Турин. 22,252 глядачів
"Ювентус": Буффон, Дзебіна, Легроттальє, К'єлліні, Касерес, Кандрева (Маркізіо, 66), Сіссоко, Дієго (Саліхаміджич, 80), Ді Чельє, Дель П'єро, Амаурі (Джовинко, 90).
«Дженоа»: Амеліа, Дайнеллі, Бокетті, Папастатопулос, Сапатеро, Крішіто (Алексич, 89), Росії, Місце, Скуллі, Аквафреска (Фатіч, 46), Суасо (Ель Шараві, 67)
Голи: Россі, 16 (0:1). Амаурі, 42 (1:1). Дель П'єро, 61 (2:1). Россі, 63 (2:2). Дель П'єро, 78-з пенальті (3:2)
Попередження: Сіссоко, 21, Кандрева, 37, Амаурі, 42, Дзебіна, 51, Саліхаміджич, 90 - Бокетті, 19, Россі, 27, Аквафреска, 37, Папастатопулос, 82
Одна перемога у восьми останніх зустрічах чемпіонату Італії гарантувала туринському «Ювентусу» неспокійне життя у звітному матчі. «Дженоа» - суперник по настрою. Якщо у Генуї піде гра, зупинити їх дуже складно. Для нинішнього туринського клубу кожний наступний матч, що продовжує сумну серію, важливіше за попередній. Поки фахівці всіх мастей продовжують обмінюватися думками щодо причин жахливого виступу «старої синьйори», головний тренер команди Альберто Дзаккероні вдруге презентував публіці улюблену манеру гри 3 +4 +1 +2.
Травмований Фабіо Каннаваро навіть не увійшов до заявки на гру, трійку центральних захисників склали Зебіна - Легроттальє - К'єлліні. Цікаво, що в запасі в Дзаккероні не залишилося центральних захисників на випадок травми. Якщо проаналізувати список запасних, можна побачити, що в резерві в «ДЗАК» був всього один оборонний футболіст - Фабіо Гроссо. Крайній захисник залишився в запасі через температуру, а на його фланзі діяв Де Чельє. Генуезці вийшли на зустріч з рідкісною для себе розстановкою 4 +4 +2 (зазвичай «грифони» воліють 4 +3 +3). Трансформація сталася тому, що Доменіко Крішіто опустився з лівого флангу в оборону, а Джандоменіко Місце справа зайняв позицію в півзахисті. Атака виглядала незвично - Суасо і Роберт Аквафреска. Активну підтримку нападу надавав Джузеппе Скуллі.
Незважаючи на тиск трибун, Генуя першими звикли до поля і краще втягнулися в ритм двадцять четвертого туру. Захисникам «Ювентуса» доводилося завжди бути напоготові, відображаючи хитрі настання гостей. На десятій хвилині в гру заступилася поперечина воріт Джанлуїджі Буффона, яка прийняла на себе удар Марко Россі. Поки туринці дякували верхню стійку воріт, «грифони» відкрили рахунок. Джонатан Зебіна не встиг за швидкою атакою генуезців через свій правий край, звідки Роберт Аквафреска відпасував на вільного Марко Россі. Герой першого хвилин мав час для точного удару, Буффон зреагував на «постріл» суперника, але не врятував команду. М'яч перестав триматися в ногах туринських гравців, атака в особі Амаурі і Алессандро Дель П'єро не діяла, а один Дієго Рибас да Кунья не міг встигнути за всіх.
Такий стан речей розлютило нещасних тіффозі «Ювентуса», взялися підривати поперемінно заготовлені раніше кошти. Забіги флангових футболістів «старої синьйори» Мартіна Касереса і Де Чельє не допомагали зламати оборону Генуї, хоча саме краю повинні були стати розганяють зонами при тактики з трьома захисниками. Тим не менш, за три хвилини до перерви господарі зрівняли рахунок зусиллями Мартіна Касереса і Амаурі. Перший буквально видер м'яч на правому краю і підрізав в центр, де Амаурі у високому стрибку переграв захисників і Марко Амелію, що вийшов з воріт.
Другий тайм почався з небезпечного моменту біля воріт «Ювентуса». Папастатопулос виграв позиційну боротьбу у суперників і пробив головою по воротах, але щастя відвернулося від грецького захисника. У середині другого тайму відбулися дві ударні хвилини. Спочатку господарі вийшли вперед. Дієго створив блискучу передачу п'ятою на хід Алессандро Дель П'єро, який без проблем переграв Амелію. Не встигли туринці толком порадіти за себе, як Марко Россі оформив «дубль». Джандоменіко Місце з правого краю прострілив, а Джанлуїджі Буффон допустив помилку, яку воротар такого високого рівня допускає один раз на тридцять поєдинків - випустив м'яч із рук. Россі був тут як тут і зрівняв рахунок. Було помітно, що обмін забитими м'ячами став несподіванкою для двох тренерів: Дзаккероні не очікував, що Генуя зможуть так швидко відігратися, а Гасперіні не бажав перший пропускати м'ячі. Наставник «грифонів» замінив форвардів, а туринці випустили що відновив Клаудіо Маркізіо.
Краще змінили ситуацію на полі туринці. Алессандро Дель П'єро був збитий в штрафному майданчику після контакту з грецьким захисником Сократіс Папастатопулосом. Сам же постраждалий пробив в самий кут, та так сильно, що Амеліа, угадав напрямок польоту м'яча, не врятував команду. У час, що залишився Генуя могли зрівняти рахунок (Скуллі не дістався до м'яча), але «Ювентус» зберіг свою перемогу, що стала першим при Альберто Дзаккероні. Що ж, хороший емоційний фон перед поїздкою в голландський Амстердам на матч Ліги Європи в середині наступного тижня Туріну забезпечений.
«Парма» - «Лаціо» - 0:2 (0:0)
Парма. 15,000 глядачів
«Парма»: Міранте, Пачі, Пануччі, Лукареллі, Дзаккардо, Морроне, Галлоппа (Дзеноні, 83), Хіменес, Антонеллі, Бьябьяни, Божинов (Палоскі, 46, Ландзафаме, 53).
«Лаціо»: Муслера, Бьява, Стендардо, Раду, Ліхтштайнер (Діака, 87), Броккі, Ледесма, Маури (фірманів, 82), Коларов, Флоккарі, Роккі (Сараті, 64)
Голи: Стендардо, 68 (0:1). Сараті, 88 (0:2)
Попередження: Морроне, 41 - Муслера, 85
Вилучення: Хіменес, 73
«Ліворно» - «Болонья» - 0:1 (0:1)
Ліворно. 8,000 глядачів
«Ліворно»: Рубін, Пертіконе, Рівас, Кнежевич, Раймонд (Ді Дженнаро, 54), Моцарт (Бергвольд, 78), Філіппіни, Пульцетті, П'єр (Віталь, 46), Беллуччі, Данілявічюс.
«Болонья»: Вівіан, Раджі, Портанова, Морас, Ланна, Буше, Мудінгайі, Гуана, Модесто (Казарін, 8), Суччі (Салайета, 65), Ді Вайо (Адайлтон, 36)
Гол: Ді Вайо, 22 (0:1).
Попередження: Ланна, 58, Мудінгайі, 75 «К'єво» - «Сієна» - 0:1 (0:0)
Верона. 12,000 глядачів
«Кьєво»: Соррентіно, Сардо, Манделла, Йепес, Мантовані, Лучано, Рігоні (Арьятті, 84), пинц (Бентівольо, 61), Марколіні, Пелліссье, Богдани (Граноче, 61).
«Сієна»: Курчі, Росі (Яролім, 87), Крібарі, Праталі, Дель Гроссо, Режіналдо (Малага, 77), Екдаль, Циоліс, Вергассола, Геззал, Калайі (Ларрондо, 71)
Гол: Режіналдо, 75 (0:1).
Попередження: Марколіні, 69, Рігоні, 78, Лучано, 90 - Праталі, 36, Ларрондо, 87 «Кальярі» - «Барі» - 3:1 (2:0)
Кальярі. 8,000 глядачів
«Кальярі»: Агацці, Марцоратті, Канин, "Асторія", Агостіні, Бьондіні (Парола, 71), Конті, Коссе (Найнгголан, 89), Лаццаро, Нене, Матрі (Ларріва, 71)
«Барі»: Жилле, Бельмонте (Стелліні, 89), А. Масіелло, Бонуччі, С. Масіелло, Гаццо, Донаті, Аллегретті (Де Вецце, 58), Коман, Альварес (Кастільо, 65), Меджіоріні
Голи: Конті, 13 (1:0). Нене, 29 (2:0). С. Масіелло, 52 (2:1). Гаццо, 53-автогол (3:1).
Попередження: Бьондіні, 50, Агостіні, 75 - Коман, 90
«Катанья» - «Аталанта» - 0:0
Катанія. 15,000 глядачів
«Катанья»: Андухар, Альварес, Сильвестра (Августин, 85), Сполл, Капуано, Іско, Бьяджанті, Ріккьюті, Морімото (Мартінес, 62), Маскара, Максі Лопес.
«Аталанта»: консилией, Гарич, Таламонті, Манфредіні, Белліні, Феррейра, Падоін, Гваренте, Вальдес (Пелузо, 77), Доні, Аморузо (Тірібоккі, 82)
Попередження: Ріккьюті, 35, Максі Лопес, 89, Бьяджанті, 90 - Манфредіні, 4, Белліні, 52, Гваренте, 90
Вилучення: Белліні, 74
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 474 | Додав: Roland | Теги: Ювентус, інтер, Футбол, Серія А, Наполі, чемпіонат Італії з футболу | Рейтинг: 0.0/0