Головна » 2011 » Червень » 28 » Кайзерслаутерн виграв у вболівальників 16:0
10:48
Кайзерслаутерн виграв у вболівальників 16:0
Кайзерслаутерн, Товариські матчі, новини, новости, новости футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболу"Кайзерслаутерн" провів традиційний товариський матч проти власних уболівальників, тренером яких виступив у минулому гравець клубу Томас Рідль. До перерви професіонали вигравали з рахунком 5:0.
Варто відзначити, що в другому таймі хет-триком відзначився Клеменс Вальхен і новачок клубу Олькай Сахан, який перейшов в "Кайзерслаутерн" з "Дуйсбурга". Фінальну крапку в матчі поставив Франсиско Родней, забивши на останній хвилині товариської зустрічі 16 гол.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 356 | Додав: Roland | Теги: новини футболу, Новости футбола, Кайзерслаутерн, Футбол, Товариські матчі, футбольные новости, Новости, футбольні новини, новини | Рейтинг: 0.0/0