Головна » 2010 » Серпень » 23 » Карпати потопили Севастополь 2:1
05:49
Карпати потопили Севастополь 2:1
новини, новости, новини футболу, футбольні новини, футбольные новости, новости футбола, ПФК Севастополь, Карпати, Чемпіонат України, Прем'єр лігановини, новости, новини футболу, футбольні новини, футбольные новости, новости футбола, ПФК Севастополь, Карпати, Чемпіонат України, Прем'єр лігаГра у Львові не стала прикрасою чемпіонату. Але уболівальників "Карпат" порадувала. Мало того, що господарі напіврезервним складом весь матч возили гостей, так ще й разом з трьома очками Олег Кононов отримав свіжих лідерів до матчу року з "Галатасараєм".
З перших хвилин півзахист господарів в особі Годвіна, Баранця, Кополовцем та Гудими відібрала центр поля і почала шукати слабкі місця в обороні мляво чинив опір "Севастополя". Чому гості не намагалися атакувати, сказати складно, а "Карпатам" м'ячі у ногах було достатньо, щоб створювати гостроту. Після півгодини гри оборона моряків спочатку тріснула - це Гудима потрапив у штангу. А потім і отримала пробій - Батіста витягнув центрбеков за собою, Баранець Борис відпасував на опинився в позиції центрфорварда Кополовцем (а чи не був там офсайд?) І Михайло здорово пробив з розвороту, метрів з 16. 1:0.
Здавалося б, все логічно, але після перерви на п'ять хвилин господарі вимкнулися, а гості навпаки влаштували штурм, який приніс не тільки гол Ференчак на 46 хвилині, але й ряд моментів.
Однак, жвавості команді Шевченка вистачило рівно на п'ять хвилин. Після чого почалася стара пісня на новий лад - Кононов випустив на останні півгодини Кузнєцова та Голодюк, які змінили баланс сил на полі. Обидва і зробили переможний гол - Кузнєцов скинув під удар Олегу і той вирішив результат матчу.
До перемоги залишалося ще ого-го, але нікуди вона від більш маститих господарів не далася - два моменти "Севастополя" спокійно нейтралізував Руденко.
2010-11. Чемпіонат України. 1-й коло. 7-й тур.
"Карпати" - "Севастополь" 2:1 (1:0)
Голи: Кополовець, 37 (1:0); Ференчак, 46 (1:1); Голодюк, 67 (2:1)
"Карпати": Руденко; Сагайдак (Авелар, 59); Петрівський; Тарасенко Є.; Чечер; Баранець Б.; Баранець Г. (Голодюк, 56); Годвін; Кополовець; Гудима (Кузнецов, 64); Батіста
"Севастополь": Сокоренко; Піскун; Шандрук; Шевелюхін; Дуляй; Левандовські; Поліщук; Ківа; Ференчак; Салхи (Зборовський, 46); Плешаков (Худоб'як І.О., 46)
Попередження: Годвін, 39
За матеріалами: Террикон
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 408 | Додав: Roland | Теги: Новости футбола, новини футболу, Карпати, чемпіонат україни, футбольные новости, Прем'єр ліга, Новости, футбольні новини, новини, ПФК Севастополь | Рейтинг: 0.0/0