Головна » 2010 » Лютий » 10 » "Карпати" врятувалися в грі зі "Славією"
06:27
"Карпати" врятувалися в грі зі "Славією"
Карпати, Товариські матчі, ЗбориЛьвівські «Карпати» зіграли внічию в першому контрольному матчі другого турецького збору з болгарської «Славією» - 1:1.
Перший товариський матч "Карпат" на заключних зборах завершліся внічию. Суперником "зелено-білих" був міцний середняк болгарського чемпіонату - Софійський "Славія".
У перші 15 хвилин на полі не було відвертої домінанта. Команди придивлялися один до одного, не форсуючи події. Болгари грали щільно і жорстко, не даючи "Карпатам" наблизитися до своїх воріт. І все ж оборона "Славії" не рідко помилялася, коли намагалася створити штучні офсайди. Такими помилками сповна користувалися львів'яни.
На 24-й хвилині Олег Голодюк отримав пас від партнерів в розріз, втік від захисників, але переграти воротаря болгар не зміг. А вже в наступній атаці "Карпати" пропустили. І що дуже прикро, знову після стандарту.
Після того, як болгари повели в рахунку, вони відійшли у захист, розраховуючи на контратаки. "Карпати" атакували позиційно. Гарна можливість забити була у Худоб'як - у своєму стилі він пробивав, підкручуючи м'яч. Суперників знову виручив голкіпер. За 5 хвилин до кінця першого тайму ще одна можливість була у Голодюк, але Олег, як і раніше, не зміг нею скористатися.
Після перерви Олег Кононов зробив кілька замін, і вийшов білоруський голкіпер Артура Лесько, який перебуває на перегляді. Уже в першій атаці міг забивати Кополовець. Михайло втік від захисника, але той в останню мить зумів зачепити вінгера по ногах. Кополовець мав повне право впасти і заробити пенальті, але втримався на ногах і продовжив атаку. Щоправда, воротар зумів його випередити.
На 62-ій хвилині тренер провів чергові заміни. Двоє гравців молодіжного складу Мартинюк та Сворак швидко розіграли м'ячі і створили гольовий момент. У наступній атаці забивати міг Кузнєцов, але він не встиг до м'яча, після подачі з правого флангу. У хвилини, що залишалися до фінального свистка, "Карпати" масовано атакували, а болгари притиснулися до воріт. Врешті-решт, на 89-й хвилині наполегливого Сворак збили неподалік від лінії штрафного майданчика. До м'яча підійшов Ярослав Мартинюк і обвідним ударом поклав м'яч у сітку воріт - 1:1. А вже в компенсований час "Карпати" могли забити переможний м'яч - після кутового відмінна можливість була в Тубіч, який з кількох метрів не зміг переграти воротаря.
«Карпати» - «Славія» (Болгарія) - 1:1 (1:0)
Голи: Мартинюк, 89 -?, 26.
"Карпати": Тлумак (Лесько, 46) - Сагайдак (Петрівський, 46), Тубіч, Мілошевіч (Тарасенко, 62), Федецький - Годвін, Худоб'як (Мартинюк, 62), Голодюк (Ткачук, 62) - Кожанов (Сворак, 62 ), Гурулі (Кополовець, 46) - Зеньов (Кузнецов, 46).
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 402 | Додав: Roland | Теги: Карпати, Товариські матчі, Збори | Рейтинг: 0.0/0