Головна » 2010 » Лютий » 14 » "Карпати" здолали Борисовський БАТЕ
19:50
"Карпати" здолали Борисовський БАТЕ
Карпати, БАТЕ, Товариські матчі, ЗбориДругий спаринг на завершальних зборах у Туреччині "Карпати" проводили з найсильнішою командою Білорусі останніх років - Борисовський БАТЕ.
Вже на початку гри Ігор Худоб'як віддав пас на фірмовий Батисту, який накрутив кількох захисників і точно пробив повз голкіпера. Щоправда, втримати перевагу до перерви "Карпати" не змогли. За кілька хвилин до кінця першого тайму білоруси подали кутовий і зрівняли рахунок.
У другому таймі Олег Кононов кардинально оновив склад. Поки новий склад входив в гру, БАТЕ повело в рахунку. Відзначитися білорусам знову допоміг стандарт. Цікаво, що завдяки штрафному удару "Карпати" змогли відігратися - Денис Кожанов ефектно перекинув стінку - 2:2.
А далі був хет-трик Сергія Зеньов, правда, нереалізований. Тричі естонець тікав від захисників і тричі щось заважало йому забити. Як потрібно реалізовувати виходи один на один, Зеньов наочно продемонстрував Кополовець - після точного пасу Мартинюка, Михайло переграв голкіпера борісовцев і приніс "Карпатам" перемогу.
"Карпати" - "БАТЕ" - 3:2.
Голи у львів'ян забили Батіста, Кожанов і Кополовець.
Склад "Карпат" в 1 таймі: Тлумак - Сагайдак, Тубіч, Мілошевіч, Ощипко - Федецький, Голодюк, Худоб'як - Кожанов, Гурулі - Батіста.
Склад "Карпат" у 2 таймі: Тлумак - Петрівський, Тарасенко, Мілошевич, Федецький - Годвін, Ткачук, Мартинюк - Сворак, Кополовець - Зеньов.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 560 | Додав: Roland | Теги: Збори, Бате, Карпати, Товариські матчі | Рейтинг: 0.0/0