Головна » 2009 » Грудень » 20 » Кавенагі відкрив рахунок голам
01:36
Кавенагі відкрив рахунок голам
кавенагі, бордоФернандо Кавенагі забив перший гол у чемпіонаті Франції в сезоні 2009/2010. Колишній нападаючий московського «Спартака» допоміг «Бордо» розгромити «Лорьян» - 4:1.
Головний тренер «Бордо» Лоран Блан перед матчем з «Лорьяном» був упевнений, що його команда справиться без проблем. Впевненість його була обумовлена грою оборони. «Просто ми в обороні граємо краще, - зізнавався Блан. - Згадайте початок сезону. Тоді ми багато забивали, але і пропускали пристойно. Тепер все змінилося.
Ми стали забивати не так багато, але зате практично перестали пропускати ».
Гра з «Лорьяном» в цьому плані стала практично ідеальною. І забили багато, і пропустили всього один м'яч. При цьому, Блан справді мав рацію. Оборона «Бордо» була на висоті, дозволивши супернику завдати лише два точні удари в створ. Атака ж господарів відзначилася дев'ятьма точними пострілами.
І чи не перший точний удар виявився гольовим. На 12-й хвилині Давид Бейон з центру штрафного майданчика точно пробив лівою у нижній правий кут. Результативний пас на рахунку Гуркюфф. Останнього у цій грі варто відзначити окремо. Попередні матчі півзахисник провів слабо і Блан перед матчем з «Лорьяном» говорив про Гуркюфф: «Йому зараз не вистачає впевненості. Не вистачає фізики. Можливо, у нього психологічні проблеми. Йому потрібна відпустка. Але нічого, він проведе хороші вихідні і 2010 рік стане для нього ідеальним ».
Наприкінці першого тайму «Бордо» подвоїв перевагу. І знову відзначився Бейон. У другому таймі характер гри не змінився. «Бордо» продовжував атакувати і через всього сім хвилин після відновлення гри відзначився Фернандо Кавенагі. Аргентинець розстріляв ворота суперника метрів з семи, а асистував йому Гуркюфф.
Цей м'яч став першим для Кавенагі в нинішньому сезоні.
Незабаром колишнього нападаючого «Спартака» замінили, але від цього «Бордо» не став менш небезпечним в атаці. Незабаром господарі забили четвертий м'яч. На цей раз Гуркюфф відзначився вже сам. Причому француз примудрився вразити ворота з гострого кута - 4:0!
Тільки після цього «Бордо» послабив хватку і дозволив «Лорьяну» забити гол престижу. За дві хвилини до фінального свистка відзначився Гамейро, але цей гол нічого змінити вже не міг. «Бордо» після 18-ти турів має в активі 40 очок, випереджаючи найближчого переслідувача, «Марсель», на дев'ять очок. Хоча в тих на дві гри менше.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 505 | Додав: Roland | Теги: бордо | Рейтинг: 0.0/0