Головна » 2010 » Лютий » 14 » «Хапоель» до «Рубіна» готовий
08:23
«Хапоель» до «Рубіна» готовий
хапоельСуперник казанського «Рубіна» по 1 / 16 фіналу ліги Європи «Хапоель» з Тель-Авіва в 22-му турі чемпіонату Ізраїлю вдома розгромив «Маккабі» з Назарету. Забивши в першому таймі 4 м'ячі, господарі не дозволили суперникам у другому таймі вразити свої ворота і впевнено довели справу до перемоги.
У суботу, 13 лютого, футболісти тель-авівського «Хапоеля» провели останній матч національного чемпіонату перед зустріччю з «Рубіном» в плей-офф ліги Європи. У домашньому поєдинку «Хапоель» зустрічався з аутсайдером першості «Маккабі» з Назарету. Подивитися на цей матч на «Блюмфілд» прийшло близько 8,5 тис людей.
Перед майбутнім матчем з командою Курбана Бердиева «Хапоель» потрібно було отримати перемогу. Щоб потім спокійно готуватися до першого матчу в 1 / 16 фіналу євротурніру. Наздогнати лідера, «Маккабі» з Хайфи в цьому сезоні в тель-авівський футболістів вже навряд чи вийде. Але для психологічної впевненості перед зустріччю з «Рубіном» успіх у національній першості був важливий.
Початок розгрому що йде на останньому місці Назаретський «Маккабі» на 7-й хвилині зустрічі поклав Шехтер.
Якщо до цієї хвилини гості ще намагалися щось протиставити гравцям «Хапоеля», то пропустивши перший м'яч, вони повністю зосередилися на обороні своїх воріт. На 19-й хвилині суддя матчу вилучив гравця гостей Юніса Бмхарма. Після цього стало остаточно ясно, що особливих проблем у господарів у цьому матчі не буде. Так як вдесятьох зіграти хоча б внічию з «Хапоелем» Назаретський «Маккабі» годі було й мріяти.
Трималися гості рівно до 39-ї хвилини. Це вимагало від них такого напруження сил, що під завісу першого тайму голи у ворота «Маккабі» посипалися як з рогу достатку. Спочатку Вінсент Еніяма з 11 метрів забив м'яч у сітку. А потім Віктор Мара зробив дубль.
Другий тайм перетворився на чисту формальність.
Головний тренер «Хапоеля» Елі Гутман спокійно перевіряв у справі Джина і Даніеля де Ріддер. Забитих м'ячів більше було, і гра завершилася з рахунком 4:0 на користь тель-авівського «Хапоеля».
Незважаючи на відносну легкість перемоги над аутсайдером чемпіонату, Елі Гутман після матчу був дуже радий чергового успіху своєї команди.
«У першому таймі ми показали гарний футбол і чотири рази вражали ворота суперника. Другий тайм команда провела «абияк», випускаючи хороші можливості збільшити розрив в рахунку. І це мене трохи засмучує. Не можна грати тільки на класі.
Потрібно весь час бути сконцентрованим на те, що відбувається на полі.
Якщо з «Маккабі» з Назарету таке й можливо, то «Рубін» навряд чи дозволить нам грати без належного завзяття », - заявив після матчу Гутман.
«Я радий, що мій гол допоміг команді перемогти. Я радий, що забив гол. У Казані грати буде дуже важко. І я хочу забити гол і в цьому матчі », - у свою чергу заявив після матчу автор першого гола Шехтер.
Нагадаємо, що перший матч двораундовому протистояння «Рубіна» і «Хапоеля» в 1 / 16 фіналу ліги Європи відбудеться в Казані 18 лютого.
Категорія: Ліга Європи | Переглядів: 400 | Додав: Roland | Теги: хапоель | Рейтинг: 0.0/0