Головна » 2009 » Грудень » 16 » Клубний Чемпіонат світу: Естудіантес вийшов у фінал, дожа вісьмох суперників
08:25
Клубний Чемпіонат світу: Естудіантес вийшов у фінал, дожа вісьмох суперників
Естудіантес, клубний чемпіонат світуУ вівторок, 15 грудня, пройшов півфінальний поєдинок клубного Чемпіонату світу з футболу, в якому нинішній володар Кубка Лібертадорес аргентинський Естудіантес з мінімальною перевагою здолав корейський Похан Стілерс, у складі якого до кінця матчу залишилося лише 8 гравців.
Рахунок в самій кінцівці першого тайму ударом зі штрафного відкрив півзахисник латиноамериканців Леандро Бенітес, а в дебюті другої половини він же скористався помилкою голкіпера і оборони суперника, послав м'яч у порожні ворота.
Через кілька хвилин Похан залишився в меншості після того, як захисник Хванг Жае Он залишив поле за другу жовту картку.
Тим не менше, корейці продемонстрували характер і зуміли відіграти один гол зусиллями бразильського легіонера Денілсон. Але протягом наступних п'яти хвилин італійський арбітр Роберто Розетті вилучив ще двох гравців Похана - півзахисника Кім Жае Сунг і голкіпера Шин Хва Енга. На той момент всі заміни у корейців були використані, і у ворота став автор голу Денілсон.
Таким чином, з 77-ї хвилини корейська команда грала увосьмеро проти одинадцяти суперників, однак  так і не зміг скористатися настільки значним чисельною перевагою, оформивши перемогу з рахунком 2:1.
Суперник Естудіантес по фінальному матчу стане відомий 16 грудня, коли другу путівку до фіналу розіграють між собою іспанська Барселона і мексиканський Атланті.
Чемпіонат світу серед клубів. Півфінал
Естудіантес (Аргентина) - Похан Стілерс (Південна Корея) - 1:2
Голи: Бенітес, 45 +2 (0:1); Бенітес, 53 (0:2) - Денілсон, 71 (1:2)
Вилучення: Чже-Вон Хванг, 56 (П); Чже-Сунг Кім, 71 (П); Хва-Йонг Шин, 77 (П)
За матеріалами: Телеканал Спорт
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 558 | Додав: Roland | Теги: клубний чемпіонат світу, Естудіантес | Рейтинг: 0.0/0