Головна » 2010 » Лютий » 24 » Команда Безсонова завершила третій навчально-тренувальний збір
05:35
Команда Безсонова завершила третій навчально-тренувальний збір
Дніпро, кривбасс, Володимир БезсоновМатчем з «Кривбасом» дніпропетровці фактично завершили третій зимовий збір. Перший тайм пройшов на зустрічних курсах при, загалом-то, рівній боротьбі. Святкувати успіх могли обидві команди, але то на висоті були воротарі, то виходили на ударні позиції гравців підводила точність.
Так, вже на 5-й хвилині шанс відзначитися мав Воронков, що вийшов один на один в результаті неточної передачі Лобжанідзе, але Лаштувка вчасним кидком у ноги форварда ліквідував небезпеку. «Дніпро» відповів відразу двома моментами. На 10-й хвилині Бєлік, обігравши на лівому фланзі Лисицького, дійшов до лицьової лінії, але не став робити напрошується простріл на Самодіна, а дочекався Назаренко і відкотив м'яч йому під удар. Сергій пробив метрів з 11-ти, але влучив у захисника. Через дві хвилини Денисов вкинув аут у своєму стилі, Самодін, вигравши м'яч, скинув його Назаренко, але той пробив вище воріт з лінії штрафного майданчика.
Друга порція обміну уколами сталася ближче до кінця тайму. Спочатку Каніболоцький виручив криворіжців після того, як Самодін з декількох метрів замикав простріл Назаренко. Потім добре зіграв вже Лаштувка, що взяв м'яч від вийшов один на один Кобахідзе. На 41-й хвилині Самодін, опинившись навпроти воріт, замість передачі Каверіну пробив сам, і Каніболоцький взяв цей удар. У матчі-відповідь атаці Воронков пробив поруч зі штангою, а потім Самодін знову вирішив бити замість передачі тепер вже Карноза і потрапив у захисника.
Після перерви, коли у криворіжців повністю змінився склад, «Дніпро» заволодів перевагою і втілив його відразу в чотири голи. На 49-й хвилині Назаренко ударом в упор замкнув простріл Самодіна; на 57-й хвилині вже сам Самодін відзначився після передачі Гоменюка. І, нарешті, цю своєрідну естафету продовжив Володимир, який відзначився дублем. На 65-й хвилині після подачі кутового м'яч відскочив до Клімавічюс, той навісив у штрафну, і Гоменюк головою вразив ворота, а на 74-й хвилині наш форвард використав вихід один на один.
Крім цього, шанс відзначитися був у Шахова, але Федоренко насилу відбив його удар метрів з 20-ти. Назаренко не вистачило декількох сантиметрів, щоб замкнути дальню штангу після прострілу Гоменюка. А Самодін, вийшовши один на один і обігравши воротаря, вже пустив м'яч у порожні ворота, але його встиг звідти вибити захисник.
Гол престижу «Кривбас» забив на 83-й хвилині. Аголлі пройшов лівим флангом, змістився в центр і точно пробив у дальній кут - 4:1.
Дніпро - Динамо - 4:1
«Дніпро»: Ян Лаштувка - Уча Лобжанідзе, Лінас Клімавічюс, Маріо Холек, Віталій Денисов - Сергій Назаренко, Артур Карноза, Євген Шахов, Віталій Каверін - Сергій Самодін, Олексій Бєлік (Володимир Гоменюк, 46).
«Кривбас» (1 тайм): Антон Каніболоцький - Руслан Костишин, Віталій Лисицький, Олександр Жданов, Младен Бартулович - Микола Морозюк, Олександр Максимов, Сергій Даниловський, Дмитро Льопа - Олександр Кобахідзе, Андрій Воронков.
2 тайм: Андрій Федоренко - Мілан Іліевскі, Денис Андрієнко, Кестутіс Івашкевічюс, Миленко Тепіч - Андрій Богомазов, Платон Свиридов, Доріан Бюлюкбаші, Ансі Аголлі - Юрій Штурко, Бранімір Субашич.
Голи: Назаренко (49), Самодін (57), Гоменюк (65, 74), Аголлі (83).
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 400 | Додав: Roland | Теги: Дніпро, Кривбасс, Володимир Безсонов | Рейтинг: 0.0/0