Головна » 2010 » Січень » 25 » Команда Володимир Безсонова провела черговий спаринг
05:55
Команда Володимир Безсонова провела черговий спаринг
Дніпро, Володимир БезсоновЧерговим суперником «Дніпра» в насиченому контрольними поєдинками першого зборі, став клуб австрійської бундесліги (аналог нашої Прем'єр-ліги) «Капфенберг». У своєму чемпіонаті сьогоднішні опоненти дніпрян займають передостаннє, 9-е місце, тому різниця в класі команд була очевидною.
При цьому підсумкова перемога «Дніпра» не вийшла легкою. Вже в дебюті зустрічі довелося серйозно потрудитися Яну Лаштувка, парирував м'яч з нижнього кута після удару з лінії штрафної. І взагалі, у першій половині зустрічі за рахунок своїх швидких контратак і неуважність захисників «Дніпра» при «стандартах», австрійці нівелювали територіальна перевага нашої команди і створили більше гольових можливостей.
Тричі до перерви команди змушували один одного починати з центру поля. Спочатку відзначився «Дніпро». Гольову атаку пасом на лівий фланг почав Калиниченко. Звідти Кравченко навісив в штрафну «Капфенберга». Захисники австрійців у боротьбі з Селезньовим вибили м'яч, але недалеко і прямо на Євгена Коноплянку, який гарним ударом увігнав м'яч у кут воріт. Всього через кілька хвилин Мандзюк перервав виносом м'яча за лицьову найгострішу контратаку суперника 2 в 2. Однак, взяття воріт нашої команди було відкладено на секунди. Після подачі з кута поля прийшов на стандарт захисник «Капфенберга» чех Фука головою безперешкодно з декількох метрів розпечатав Лаштувки. Під кінець півгодини вже кутовий біля воріт австрійців призвів до взяття воріт. Подачу з лівого кута поля Максима Калиниченко чітким ударом головою замкнув Євген Чеберячко.
Буквально відразу ж збільшити рахунок міг Євген Коноплянка, але змістившись зі свого лівого флангу в центр, він трохи неточно пробив у дальній верхній кут. У час, що залишився до свистка на перерву час двічі могли відзначитися вже австрійці. Спочатку ледве знову не забив після подачі кутового Фука, після подачі кутового пробив головою вище воріт, а потім суперники були близькі до мети завдяки стрімко проведеної контратаки. Вискочив один на один з Лаштувка форвард «Капфенберга» підсік над ним м'яч, але становище врятував сьогоднішній іменинник Віталій Мандзюк, який виніс сферу з лінії воріт.
Після перерви з виходом на поле Гоменюка «Дніпро» перейшов на гру в два нападники, і зв'язка Володимира з Селезньовим спрацювала досить швидко. Перший відібрав м'яч у захисника, просунувся з ним до лицьової та відпасував партнеру на дальню штангу. Вразити порожній кут воріт Селезньову не склало ніяких труднощів.
У оборонних ж порядках «Дніпра» нарешті настав порядок, і за весь тайм Яну Лаштувка всерйоз довелося вступити в гру лише в самому його початку. Чеський голкіпер був на висоті, щільний парирував удар з лінії штрафної. Дніпряни ж ще двічі були близькі до успіху, але в одному випадку після ще один гарний передачі Гоменюка, під удар Кравченка з 18-ти метрів підставився захисник, а наприкінці після скидки головою Коноплянки Канкава пробив трохи вище воріт.
Завтра, в 11:00 «Дніпро» проведе свій заключний матч на зборі, суперником в якому буде молодіжна збірна Азербайджану.
«Дніпро: Лаштувка Ян - Віталій Мандзюк, Андрій Русол, Холек Маріо (Лисицький Віталій, 46), Денисов Віталій - Чеберячко Євген (Володимир Гоменюк, 46), Коноплянка Євген, Кравченко Сергій, Сергій Назаренко, Калініченко Максим (Феррейра Осмар, 46) - Селезньов Євген (Джаба Канкава, 75).
Голи: 1:0 Коноплянка (19), 1:1 Фука (22), 2:1 Чеберячко (29), 3:1 Селезньов (49).
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 481 | Додав: Roland | Теги: Володимир Безсонов, Дніпро | Рейтинг: 0.0/0