Головна » 2010 » Травень » 6 » Команда Жозе Моуріньо починає збирати трофеї
06:21
Команда Жозе Моуріньо починає збирати трофеї
Кубок Італії з футболу, Дієго Міліто, Рома, Інтер, футболКубок Італії. Фінал. 5 травня
«Інтер» - «Рома» - 1:0 (1:0)
Рим. «Стадіо Олімпіко».
«Інтер»: Жуліо Сезар, Дзанетті, Кордоба (Самуель, 39), Матерацці, Ківу, Майкон, Камбьяссо, Тіаго Мотта, Снейдер (Балотеллі, 7, Мунтарі, 93), Міліто, Ето'О
«Рома»: Жуліо Сержіо, Бурдіссо (Мотта, 46), Мексес, Жуан, Ріїсе, Пісарро (Тотті, 46), Де Россі, Таддеі, Перротта, Вучиніч, Тоні (Менес, 63)
Арбітр: Нікола Ріццолі (Болонья)
Гол: Міліто, 40 (1:0)
Попередження: Матерацці, 35, Самуель, 53, Балотеллі, 86 - Бурдіссо, 15, Перротта, 37, Мексес, 45, Тотті, 63
Вилучення: Тотті, 88
Якщо з виграшем скудетто у «Роми» від неї мало що залежить, що можливість довести непримиренному конкурентові, що ти сильніший його сьогодні і зараз, здобувши перемогу у принциповому матчі, на кону в якому був Кубок Італії, для столичної команди була просто ідеальною. Поле рідного стадіону, і, безумовно, більш численна підтримка трибун - ці фактори повинні були стати 12-м і 13-м гравцями у складі римської команди.
Плюс ще і сама гра пішла в сприятливому руслі. Вже на 2-й хвилині Снейдер на брівці зіткнувся з Бурдіссо, і, трохи мучиться, все-таки змушений був попросити заміну. Голодний до гри Балотеллі, як ніби чекав свого шансу, і відразу ж почав тероризувати захисні порядки римлян, які за жеребом формально були самі у себе гостями. Для початку він змусив заробити на собі «гірчичник» Бурдіссо, а трохи пізніше прийняв м'яч в штрафній, злегка підробив, але цього «злегка» вистачило Бурдіссо для того, щоб встигнути кинутися під удар італійця Ганського походження, і м'яч відлетів на кутовий.
А в проміжку між цими епізодами м'яч вперше опинився у сітці воріт Жуліо Сержіо. Міліто на швидкості пішов від захисників, і, увійшовши до штрафної, хльостко пробив в самий кут воріт. Проте трохи раніше лайнсмен запалив жовте світло, зафіксувавши у аргентинця положення «поза грою». У такому рішенні бокового арбітра сильно засумнівався Жозе Моуріньо, і відразу рвонув до найближчого монітора подивитися повтор, однак там його технічно відсунули, так і не давши можливості побачити картинку на екрані.
Ну а на 40-й хвилині головному тренеру «Інтера» здійснювати подібний маневр уже не було необхідності. Все було чистіше не придумаєш. Міліто, прийняв м'яч майже на центральній лінії від Жуана, і в супроводі тріо футболістів у червоній формі рвонув до воріт Жуліо Сержіо. Ніхто з них не зміг перешкодити Дієго увійти до штрафної, і завдати чудовий удар у дальній верхній кут. Гол-красень, і з мінімальною перевагою «Інтера» команди пішли на перерву.
Відразу дві заміни, зроблені Клаудіо Раньєрі в перерві, лише на початку другого тайму змогли змістити вектор гри в напрямку воріт «чорно-синіх». Вже на 54-й хвилині рахунок не те, що повинен, а просто зобов'язаний був стати рівним. Тотті зі штрафного з 28-ми метрів від душі зарядив по воротах, Жуліо Сезар не дуже впевнено і не дуже вдало відбив м'яч перед собою, але, як Жуан головою не зміг влучити в порожні ворота, знає тільки він сам.
Незабаром про себе знову нагадав Балотеллі, його удар з меж штрафного був і сильний, і точний, але м'яч полетів по центру воріт, і Жуліо Сержіо в падінні відбив удар.
«Інтеру» вдалося відсунути гру від своїх воріт, більше того, при кожному зручному випадку міланці намагалися «підсушувати» гру довгими вводами м'яча чи то з ауту, чи то від воріт. А якщо десь відбувалося зіткнення з гравцем "Роми», то можна було і повалятися на газоні. Все, на що змогли розраховувати римляни, це пара штрафних у 25-30 метрах від воріт Жуліо Сезара, але удари у Тотті і Ріїсе у цей вечір не пішли.
Так от, під контролем «Інтера», гра і котилася до свого логічного завершення, а викидати білий прапор «червоним» можна було після того, як Тотті, остаточно втратив контроль над своїми емоціями, «прополоскав» ззаду Балотеллі по ногах, після чого під свист глядачів був вигнаний з поля.
1:0 - мінімальна, але цілком заслужена перемога «Інтера», що здобула Жозе Моуріньо перший трофей у сезоні. З урахуванням того, що доля скудетто повністю в руках «чорно-синіх», президент «Інтера» Массімо Моратті цілком може ставити перед командою завдання зробити своєрідний хет-трик, приплюсувавши до національних трофеїв перемогу в Лізі чемпіонів.
Матеріали: Ростислав ОРЄХОВ
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 405 | Додав: Roland | Теги: інтер, Футбол, Рома, Кубок Італії з футболу, Дієго Міліто | Рейтинг: 0.0/0