Головна » 2010 » Квітень » 14 » Команда Жозе Моуріньо стала першим фіналістом Кубка Італії
06:37
Команда Жозе Моуріньо стала першим фіналістом Кубка Італії
Кубок Італії з футболу, Самуель Ето'О, Фіорентина, Інтер, футбол«Фіорентина» - «Інтер» - 0:1 (0:0)
Флоренція. Стадіон «Артеміо Франкі».
«Фіорентина»: Фрей, Де Сільвестрі, Феліпе, Наталі (Гоббі, 74), Кролдруп, Варгас (Кейррісон, 62), Маркіонне (Сантана, 62), Монтоліво, Йоветіч, К. Дзанетті, Джилардіно
«Інтер»: Жуліо Сезар, Х. Дзанетті, Лусіо, Кордоба, Ківу, Матерацці, Майкон, Мунтарі, Тіаго Мотта (Маріген, 80), Ето'О (Камбьяссо, 64), Балотеллі (Міліто, 65)
Суддя: Нікола Ріццолі (Болонья)
Гол: Ето'О, 57 (0:1)
Попередження: Варгас, 3 - Кордоба, 10, Балотеллі, 28, Тіаго Мотта, 55, Ківу, 59.
Усього три дні тому суперники грали між собою в рамках чемпіонату Італії, а тепер їм довелося виходити на поле стадіону «Артеміо Франкі» для того, щоб визначити першого фіналіста Кубка Італії. Нагадаємо, що в першому матчі, що відбувся ще 3 лютого в Мілані, «Інтер» завдяки голу Дієго Міліто виграв 1:0.
Господарі не поспішали форсувати події з перших хвилин матчу, хоча вболівальники «Фіорентини» і намагалися гнати свою команду вперед. Перший небезпечний момент виник біля воріт Фрея, коли на 20-й хвилині після удару Балотеллі з лінії штрафної м'яч пролетів біля воріт в декількох сантиметрах. Так само не пощастило і Джилардіно через 5 хвилин, коли він метрів з трьох метрів вирішив пробити у дотик, але м'яч замість воріт влучив Альберто в плече.
Друга половина зустрічі почалася з непоганого удару Балотеллі, який Фрей насилу перевів на кутовий. Ну а на 57-й хвилині оборона «Фіорентини» допустила помилку при створенні положення «поза грою», Самуель Ето'О після класної передачі Тіаго Мотти вивалився один на один з голкіпером господарів, і забити в такій ситуації для камерунця було справою техніки.
Доля путівки у фінал після цього практично була вирішена, оскільки господарям потрібно було забивати три м'ячі. Наставник «фіалковий» Чезаре Пранделлі, звичайно, намагався загострити ситуацію, кинувши в бій Сантані і Кейррісон, автора одного з голів у щоглі триденної давності. Проте ні цій парі футболістів, ні інших гравцям «Фіорентини» так і не вдалося створити біля воріт Жуліо Сезара мало-мальськи небезпечного моменту.
Суперник «Інтера» визначиться 21 квітня, коли свій повторний матч проведуть «Удінезе» і «Рома». Шанси на вихід у фінал у команди Франческо Тотті виглядають краще, оскільки в першому матчі в Римі «Рома» домоглася перемоги 2:0.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 408 | Додав: Roland | Теги: інтер, Кубок Італії з футболу, Футбол, фіорентина, Самуель Ето'о | Рейтинг: 0.0/0