Головна » 2010 » Січень » 21 » Кононов задоволений перемогою над "Віслою"
09:00
Кононов задоволений перемогою над "Віслою"
Олег Кононов, Карпати, Вісла, Товариські матчі, Чемпіонат Польщі, ЗбориПісля перемоги над "Віслою" (2:1) головний тренер "Карпат" Олег Кононов розповів, що в цілому задоволений як станом команди, так і її грою:
"Нашим суперником був лідер польського чемпіонату - команда, яка грала основним складом, за винятком трьох гравців збірної. Суперник серйозний, тому приємно констатувати, що в другому таймі ми виглядали краще. Перший тайм пройшов за рівної гри.
У нас було чимало моментів, але Батіста і Голодюк не реалізували свої шанси. Гарну гру провела центральна лінія "Карпат", та й нападники намагалися. Однак, хочу сказати, що в даній ситуації головне не рахунок матчу, а підготовка, до сезону ".
"Карпати" - "Вісла" - 2:1 (1:0)
Голи: Кожанов (21), Батіста (62) - Пуносевац (65)
"Карпати": Тлумак, Петрівський, Мілошевіч (Є. Тарасенко), Тубіч, Федецький, Годвін (Ткачук), Голодюк, Худоб'як, Кожанов (Гурулі), Кополовець (Зеньов), Батіста.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 513 | Додав: Roland | Теги: Чемпіонат Польщі, Збори, Карпати, Товариські матчі, Олег Кононов, Вісла | Рейтинг: 0.0/0