Головна » 2010 » Січень » 16 » Контрольні матчі: Металіст - Насаф - 1:0
23:09
Контрольні матчі: Металіст - Насаф - 1:0
металістХарківський клуб провів спаринг в ОАЕ
Стартовий склад «Металіста»: Бажан, Бордіян, Курилов, Березовчук, Обрадович, Шелаєв, Едмар, Буркхардт, Олейник, Рикун, Антонов
На 15-й хвилині Антонов обікрав опонента, вийшов на ворота і точно пробив, відкривши рахунок. У час, що залишився до кінця тайму команди створили ще кілька моментів, зокрема, Рикун пару раз гострими пасами виводив партнерів на удар, проте рахунок не змінився.
Після перерви у складі «Металіста» на поле виходили такі гравці: Бажан, Будник, Обрадович, Березовчук, Пшеничних, Едмар, Буркхардт, Слюсар, Барілко, Єременко, Зезе
Другий тайм проходив з більш явною перевагою нашої команди, небезпечні моменти були у Зезе і Барілко, але воротарі знову були на висоті, і матч закінчився з тим же рахунком, 1:0.
Прес-служба ФК «Металіст»
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 546 | Додав: Roland | Теги: Металіст | Рейтинг: 0.0/0