Головна » 2010 » Лютий » 16 » Контрольний поєдинок «канонірів» з представником Першої польської ліги закінчився з рахунком 1:1
06:04
футбол, Арсенал Київ, В'ячеслав ГрознийПідопічні В'ячеслава Грозного, завдяки голу Жоземар, відкрили рахунок і на перерву пішли переможцями. Але у другому таймі втримати результат «канонірів», на жаль, не вдалося - на 74-й хвилині Адам Банаш точним ударом змусив кіпера «Арсеналу» капітулювати. Проте, головний тренер київського «Арсеналу» В'ячеслав Грозний назвав суботній матч цікавим і насиченим (шанс проявити себе на полі отримали всі ті «каноніри», у кого не було травм). Вирізнявся Сендлей Біто, демонструючи добру форму і створюючи чимало гострих моментів біля воріт суперника.
Що стосується нічийного рахунку, то В'ячеслава Вікторовича такий результат гри не збентежив: «Я не надаю особливого значення результатами контрольних поєдинків. Головне в цей період для мене - оцінити, як йде підготовка гравців на тлі великих фізичних навантажень, адже команда проводить по декілька тренувань щодня, не роблячи винятків і в день гри. Зазначу, що сьогодні ми вийшли на завершальний етап підготовки. У минулу неділю, після гри з «Гурвіком», у гравців був останній вихідний день - до кінця зборів їм уже не вдасться відпочити.
Думаю, ми проведемо ще 4 спарингу. 18 і 22 лютого вже заплановані контрольні гри, для яких тренерський штаб підшукує дійсно сильних суперників. Ще 2 гри ми проведемо, щоб дати можливість проявити себе тим гравцям, у яких з тих чи інших причин було менше ігрової практики », - розповів офіційному сайту В'ячеслав Грозний.
«Арсенал» (Київ) 1:1 «Гурник» (Забже), 13 лютого 2010
Голи: Жиль Жоземар (10) - Адам Банаш (74).
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 398 | Додав: Roland | Теги: Футбол, Арсенал Київ, В'ячеслав Грозний | Рейтинг: 0.0/0