Головна » 2010 » Червень » 14 » Корейці після перемоги збірної розкупили презервативи
15:23
Корейці після перемоги збірної розкупили презервативи
зб. Південної Кореї, Чемпіонат світу 2010, футболПеремога Південної Кореї над збірною Грецією на що проходить в ПАР чемпіонаті світу з футболу 2010 стимулювала зростання продажів у країні, повідомляє AFP.
Відзначається, що південнокорейські фанати придбали в п'ять разів більше презервативів в порівнянні з тим, скільки було куплено під час чемпіонату світу 2006 року. Найбільший прибуток отримали точки з продажу смаженої курки. При цьому мережа магазинів Bokwang Family Mart, розташованих у місцях скупчення футбольних фанатів, подвоїли прибуток. Магазини в житлових районах залишилися теж в плюсі, розпродавши в три рази більше пива і два рази більше різних закусок.
Нагадаємо, у своєму першому матчі Південна Корея, яка виступає в групі В, здобула перемогу над збірною Греції з рахунком 2:0. Корейці вже на сьомій хвилині завдяки точному удару Лі Чжон Су вийшли вперед. Другий м'яч на 52-й хвилині забив капітан південнокорейської збірної і півзахисник англійського "Манчестер Юнайтед" Пак Чжи Сун.
Переглядів: 573 | Додав: Roland | Теги: Футбол, зб. Південної Кореї, Чемпіонат світу 2010 | Рейтинг: 0.0/0