Головна » 2010 » Січень » 21 » Коста забиває перший м'яч за "Шахтар"
10:26
Коста забиває перший м'яч за "Шахтар"
Шахтар, костаДонецький "Шахтар" здобув другу перемогу на тренувальному зборі в Туреччині. У середу підопічні Мірчи Луческу розгромили команду "Рекреатіво" з Анголи - 4:0.
Як повідомляє офіційний сайт гірників, з перших хвилин поєдинку підопічні Мірчі Луческу влаштувалися на половині поля суперника. Рахунок було відкрито в середині першого тайму, коли захисника ангольського клубу сфолили на Віталія Віценце у своїй штрафній. Пенальті реалізував Даріо Срна - 1:0.
Другий гол став наслідком вдалого розіграшу кутового - після навісу Кобіна м'яч у ворота суперника головою переправив Іщенко. Третій гол вийшов особливим - вперше у складі гірників відзначився Дуглас Коста, якому асистував Жадсон.
Нарешті, на початку другої половини крапку в матчі поставив Руслан Фомін. Не обійшлося і без казусу. До кінця зустрічі вибухнув такий потужний злива, що арбітр прийняв рішення зупинити матч завчасно.
"Шахтар" (Донецьк, Україна) - "Рекреатіво" (Ліболо, Ангола) - 4:0 (3:0)
Голи: Срна, 24-пен., Іщенко, 37, Коста, 42, Фомін, 56.
"Шахтар" (1-й тайм): Пятов, Іщенко, Чижов, Кобін, Гай, Коста, Вілліан, Дуляй, Срна, Гладкий, Віценець
"Шахтар" (2-й тайм): Вірт, Хюбшман, Ракицький, Левандовські, Полянський, Кравченко, Шевчук, Агахова, Жадсон, Адріано, Фомін
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 447 | Додав: Roland | Теги: Коста, Шахтар | Рейтинг: 0.0/0