Головна » 2013 » Січень » 15 » Кот д'Івуар обіграє Єгипет
10:09
Кот д'Івуар обіграє Єгипет
Жервіньо, зб Кот-д'Івуара, зб Єгипту, Кубок африканських наційЗбірна Кот д'Івуару з рахунком 4:2 обіграла команду Єгипту у товариському матчі, що передує Кубок Африканських Націй.
Незважаючи на те, що Мохамед Абутріка відкрив рахунок, здорово зігравши головою на випередження, івуарійці контролювали гру. На 38 хвилині Жервіньо зрівняв рахунок, до перерви Ласін Траоре скористався неузгодженістю захисників при виконанні штучного офсайду, а вже в другій половині захист єгиптян привезла вже гол Жервіньо.
До кінця матчу супротивники обмінялися голами Гедо і Я Конана. Відзначимо, що у переможців тільки з лавки вийшли на поле Яя Туре та Дідьє Дрогба
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 336 | Додав: Roland | Теги: зб Єгипту, Жервіньо, зб Кот-д'Івуара, Кубок африканських націй | Рейтинг: 0.0/0