Головна » 2010 » Липень » 4 » Крах Марадони - Бундестанк розчавив і його
13:33
Крах Марадони - Бундестанк розчавив і його
збірна Аргентини з футболу, збірна Німеччини з футболу, ЧС-2010, футболЯк вирахувати кадровий потенціал команди, коли, скільки б не був багатий на зірки складу, на полі б'ються лише 11 обраних? Чи є користь від самої зоряної лінії атаки на ЧС, якщо, як би не складався матч для Ігуаїна, свого шансу Міліто та й, по суті, Агуеро так і не дочекаються? І нехай у центрі поля під твоїми прапорами руйнує Маскерано, створює Мессі, а всі лінії воєдино пов'язує роботяга Тевес - вся ця сила не буде мати значення, коли диригент, можливо, єдине слабка ланка - правий фланг, до прикладу. Саме звідти, праворуч, для Аргентини прийшла біда, вибравши собі в мимовільного союзника Ніколаса Отаменді.
... Йде третя хвилина матчу, не надто дисципліновані вболівальники ще не встигли зайняти свої місця на трибунах і біля телеекранів, а Отаменді вже сфолив на своєму правому краю. Рядовий штрафний? Ні, на цьому чемпіонаті світу у виконанні збірної Німеччини нічого пересічного ви не побачите! Подача Швайнштайгера і захисники збірної Аргентини, як і їх тренер напередодні, беруть Томаса Мюллера за стюарда, а Мюллер, у свою чергу, приймає їх за ще одну дичину своєї мисливської інстинкту - 1:0 повела Німеччина. І як не відзначити, що одним з тих, хто стояв поруч, але не завадив Томасу розпечатати ворота Ромеро, був все той же Ніколас Отаменді? ..
Можливо, якби на дворі 2002-й або 2006-й роки, німці б відійшли. Почали б грати на утримання. Спробували б задушити все живе біло-блакитних квітів у розставлених по центру поля сильці. Але німецька збірна зразка 2010-го не тільки не відійшла, а й сама почала пресингувати суперників збентежений на їх половині поля. Німецькі атаки були витонченішими, розумніші, і будь точний Клозе на 24-й хвилині, інтрига б почала чахнути ще до свистка на перерву.
Втім, до другої половини першого тайму «альбіселесте» оговталися від шоку і створили кілька непоганих моментів біля воріт Нойєра. Як завжди дуже старався Мессі, але, на жаль, на цьому чемпіонаті в геніального футболіста виходило дуже мало - не став винятком і поєдинок з Німеччиною. Кожну свою атаку аргентинці намагалися завершити ударом - навіть, коли це було і не сверхцелесообразно. І, здавалося, відбувається це через те, що вони просто не знають, що робити з м'ячем, коли ворота супротивника вже близько - краще, мовляв, пробити, ніж запороти момент передачею на партнера, якого не бачиш. У результаті, хоч Аргентина і давила, а свистка на перерву німці дочекалися, не пропустивши.
... Хоча ні, пропустили одного разу - коли в офсайді знаходилося відразу четверо футболістів суперника. Арбітр зустрічі Равшан Ірматов, відсудивши, до речі, знову на високому рівні, взяття воріт, зрозуміло, не зарахував. Як би не злився від його безперечного рішення Ігуаїн.
Другий тайм активніше почали підопічні Марадони. Особливо вони активізувалися, намацавши, що лівий фланг німців, де діяв Боатенг, почав давати тріщини - відразу кілька небезпечних ударів і навісів прилетіло звідти в німецьку штрафну протягом лічених хвилин.
Але ось на 68-й у Німеччини виходить контратака - це Мюллер, вже звалившись на газон, примудряється віддати найгострішу передачу на Подольські і Лукас прострілює на Клозе - м'яч проходить акурат у просвіт між рукою вистрибнув Ромеро і який кинувся на перехоплення захисника туди, де його і чекає Міро. 2:0 - впевнена заявка на перемогу!
... Ах, так, забув згадати фланг, з якого прорвався Подольські - так, так, це він, фланг Ім'я Отаменді. Через дві хвилини Марадона Ніколаса, нарешті, замінив, але що з того? ..
Німці забили ще двічі. Спочатку фантастичний дриблінг продемонстрував Швайнштайгер, що пройшов крізь оборонні редути Аргентини, як ніж крізь масло, і виклав м'яч на ногу Арне Фрідріху - центрального захисника, підключився в атаку. Потім після м'якого закидання у виконанні Озіла, дубль оформив ефектно Клозе.
На цьому казка під назвою Аргентина - Німеччина підійшла до кінця. Смію припустити, що на батьківщині Марадоні тепер пригадають все - і невизов Камбьяссо з Дзанетті, і хуліганську поведінку з пресою. Тільки легше від цього Аргентині не стане.
А Німеччина продовжує свій бойовий похід за золотом ПАР і після такого чвертьфіналу в двох, що залишилися для неї матчах фаворитом називати будуть саме збірну Йоахима Льова. Заслужили.
Використані матеріали: Олексій ВЕРБИЦЬКИЙ, Sport.ua
Аргентина - Німеччина - 0:4
Аргентина: Ромеро, Ді Марія (Агуеро, 75), Хайнце, Родрігес, Демікеліс, Бурдіссо, Отаменді (Пасторе, 70), Маскерано, Ігуаїн, Тевес, Мессі
Німеччина: Нойер, Фрідріх, Лам, Швайнштайгер, Боатенг (Янсен, 72), Озіл, Мертезакер, Хедіра (Кроос, 78), Мюллер (Троховські, 84), Подольскі, Клозе
Мюллер (3), Клозе (68), Фрідріх (74), Клозе (89)
Отаменді (11), Маскерано (80) - Мюллер (35)
Удари (в ствір): 12 (6) - 12 (6)
Кутові: 5 - 4
Офсайди: 2 - 0
Категорія: ЧС - 2010 | Переглядів: 1139 | Додав: Roland | Теги: збірна Німеччини з футболу, збірна Аргентини з футболу, Футбол, ЧС-2010 | Рейтинг: 0.0/0