Головна » 2009 » Листопад » 26 » Красіч: «Могли виграти 4:1»
18:58
Красіч: «Могли виграти 4:1»
красіч, ліга чемпіонів, ЦСКА, Вольсбург, футбол, футболісти, футбольні клубиМілош про перемогу ЦСКА над «Вольфсбургом»
Мілош Красіч поділився враженнями від перемоги ЦСКА над «Вольфсбургом» на прес-конференції після гри.
«Я отримав м'яч від Алдонін, побачив, що мене ніхто не зустрічає і націлився у дальній кут. Пощастило добре потрапити. Ми були сильніші за цим вечором і заслужили перемогу.
Я не знаю, чому ми грали так добре до перерви. Таке буває. «Вольфсбург» має хороших гравців, наприклад, Джеко і Місімовіча, вони граю на високому рівні. Нам допомогло те, що ми змогли показати бойовий дух і швидко повернулися в гру. Ми створили кілька гольових моментів до перерви і здорово грали після. Так, ми могли б виграти і 3:1 і навіть 4:1, але перемога є перемога. Ми дуже щасливі, що виграли такий важкий матч. Ми показали наш реальний рівень і хороший футбол. Ми не повинні думати про іншому матчі, ми маємо шанс. Якщо будемо також грати проти «Бешикташа», ми точно залишиться в змаганні ».
Говорячи це, Мілош не врахував того варіанту, при якому «МЮ» програє «Вольфсбургу». Тоді армійцям залишиться лише Ліга Європи.
Порфирій ПЕТРОВ
Категорія: Ліга чемпіонів | Переглядів: 711 | Додав: Roland | Теги: футбольні клуби, Футбол, Ліга чемпіонів, красіч, футболісти, ЦСКА, ВОЛЬСБУРГ | Рейтинг: 0.0/0