Головна » 2010 » Червень » 17 » Красивий футбол там, де його не чекали
08:46
Красивий футбол там, де його не чекали
збірна Чилі з футболу, збірна Гондурасу з футболу, футбол, чс-2010, новини, результатиПредставники Північної і Південної Америк показали по-справжньому видовищну гру
Якби мені місяць тому хтось сказав, що поєдинок між Гондурасом і Чилі буде чи не найбільш видовищним матчем першого туру, то я б тільки покрутив пальцем біля скроні. Але більшість ігор поточного мундіалю поки підпадають під категорії «похмурі» і «дуже похмурі», так що будь-який проблиск сприймається як манна небесна. Гра між Гондурасом і Чилі, а отже між Північною і Південною Америкою, вийшла по-справжньому цікавим і стала ковтком свіжого повітря серед загального ігрового застою чемпіонату світу в ПАР.
З іншого боку, а чому тут особливо дивуватися? Чилі у відбірковому турнірі всього на очко відстала від Бразилії, з забіваемостью у команди теж усе в порядку, вистачає досвідчених і талановитих гравців. Гондурас ж пробився через дуже непростий кваліфікаційне сито Північної Америки, що вже можна назвати великим досягненням. На позитивний результат у поєдинку могли сподіватися і ті, та інші ...
... Поки не пролунав стартовий свисток. Ні, перші хвилин 10-15 Гондурас намагався протиставити шквалу чилійських атак щось осмислене, але з кожною хвилиною ставало все більш ясно, що клас команд помітно відрізняється. Чилійці швидше рухалися, точніше пасували, частіше били по воротах. Половину першого тайму м'яч лише зрідка показувався в центрі поля, зате то в одних воріт, то в інших йшла постійна боротьба. Гондурас не зміг прийняти нав'язаний Чилі темп гри, і мало-помалу ініціатива перейшла в ноги «червоних». Моменти в команди були, але те підводила точність, то захисники Гондурасу самовіддано кидалися під удари, то голкіпер показував чудеса вищого пілотажу. До речі, замість більш досвідченого Ноеля Валладарес Рейнальдо Руеда віддав перевагу Ріккардо Каналеса з «Мотагуа». І не помилився. Дуже багато виручив голкіпер, його заслуга, що рахунок не став розгромним.
Наполегливість Чилі винагородила на 34 хвилині. Жан Боссежур відгукнувся на простріл з правого флангу і буквально всім тілом заніс м'яч у ворота, ще й захисник надавав активну протидію. До кінця тайму Гондурас встиг огризнутися - після удару Рамона Нуньєса голкіпер «червоних» ледве дотягнувся до м'яча кінчиками пальців.
У другому таймі перевагу Чилі позначилося ще більш яскраво. Особливо виділявся молодий форвард «Удінезе» Алексіс Санчес. Йому лише 21 рік, а в збірній він почав грати ще до повноліття. Відмінна швидкість, напористість, бачення поля - все при ньому. Санчес мав декілька відмінних моментів, але з вигідних позицій бив повз ворота. Хвилювався, що поробиш. А який шанс мав Маурісіо Ісла! Після передачі з флангу він розстрілював Каналеса практично в упор, до воріт і двох метрів не було. Як Каналес встиг зреагувати на удар - розуму незбагненно! Один з найкрасивіших сейвів чемпіонату світу здійснив голкіпер збірної Гондурасу., А у Ісли на очах блищали справжні сльози, адже він вже бачив м'яч у воротах. Збірна Чилі зобов'язана була забивати ще, але м'яч вперто не йшов у ворота суперників. Під кінець матчу на полі з'явився Марк Гонсалес з ЦСКА і за п'ять хвилин перебування на полі завдав чотири удари по воротах номінальних господарів, але і йому не посміхнулася удача. Гондурас ... А що Гондурас? Представники Північної Америки так і не спромоглися серйозно потурбувати воротаря гостей. Команда не завжди здатна віддати дві точні передачі поспіль, що вже тут говорити про загрозу чужих воріт. Якимось переляканим виглядав Гондурас, чесне слово. На щастя для них, чилійці більше забивати не стали, і матч закінчився мінімальною перемогою команди Бьелси.
Звітний поєдинок виглядав набагато цікавіше, ніж більшість матчів поточного мундіалю. Причини? А чи варто їх шукати? Потрібно просто насолоджуватися швидким і відкритим футболом, поки є така можливість. Чилійців ж будемо чекати в 1 / 8, вони дійсно не дарма приїхали на цей чемпіонат світу.
Матеріали: Михайло ШАПОВАЛОВ, Sport.ua
Гондурас - Чилі - 0:1
Голи: Жан Босежур, 34.
Гондурас: Ноель Вальядарес, Рамон Нуньєс (Вальтер Мартінес, 78), Вілсон Паласіос, Карлос Павон (Джорджі Велкам, 60), Мейнор Фігероа, Осман Чавес, Роджер Еспіноза, Серхіо Мендоса, Амадо Гевара (Хендра Томас, 64), Едгар Альварес, Еміліо Ісагуірре
Чилі: Клаудіо Браво, Алексіс Санчес, Вальдо Понсе, Гарі Медель, Родріго Мільяр (Гонсало Хара, 52), Жан Босежур, Карлос Кармона, Хорхе Вальдівія (Марк Гонсалес, 87), Матіас Фернандес, Маурісіо Ісла, Артуро Відаль (Пабло Контрерас, 81)
Попередження: Вілсон Паласіос, 32. - Карлос Кармона, 4. Матіас Фернандес, 19.
Удари: 5 - 13
Удари в створ воріт: 1 - 4
Кутові: 3 - 6
Офсайди: 1 -3
Категорія: ЧС - 2010 | Переглядів: 615 | Додав: Roland | Теги: Футбол, збірна Чилі з футболу, новини, результати, ЧС-2010, збірна Гондурасу з футболу | Рейтинг: 0.0/0