Головна » 2010 » Квітень » 26 » Кривбас здобуває важливу перемогу в світлі боротьби за виживання
06:14
Кривбас здобуває важливу перемогу в світлі боротьби за виживання
Кривбас, Оболонь, футбол, чемпіонат україни«Кривбасу» було необхідно за всяку ціну видобувати три очки у Києві, якщо криворіжці розраховували залишитися в Прем'єр-лізі на майбутній сезон. «Оболонь» ж цей чемпіонат може догравати у своє задоволення, так як всі турнірні завдання вже вирішені. Родзинкою цього матчу стало повернення на рідний стадіон Миколи Морозюка та Андрія Варанкова, які провели успішну першу частину сезону в складі «пивоварів». Ну і, звичайно ж, кембек Юрія Максимова, який, по суті, зробив з «Оболоні» команду, успішно, можна вже констатувати, яка провела дебютний сезон у Прем'єр-лізі.
Матч, як і очікувалося, активніше почали гості, яким перемога над «пивоварами» була необхідна як повітря. Флангові півзахисники Морозюк і Льопа постійно турбували захисні редути «Оболоні», і постачали своїх нападаючих передачами. Але в перші 15 хвилин зустрічі команди так і не зуміли створити хоч якусь небезпеку біля чужих воріт. Перший момент створили криворіжці, але удар Морозюка заблокував захисник. Декількома хвилинами пізніше той же Морозюк хотів закинути м'яч за комір Товт метрів з 40-ка, але голкіпер киян був готовий такого удару.
Ближче до середини тайму «Оболонь» почала огризатися. Небезпечно пробивав Павло Онисько, удар якого пролетів поруч зі штангою. Перший удар в створ «біло-зелені» завдали на 29-й хвилині, після того як Конюшенко зробив навісну передачу і Яворський в падінні пробив м'яч точно в руки Каніблоцкого.
«Кривбас» продовжував упевнено контролювати м'яч, і гравці дуже швидко переміщалися по полю, від чого у команди виникало дуже багато вільних зон. Криворіжці зобов'язані були відкривати рахунок після того, як Бартуловіч потужно пробивав здалеку - Товт відбив снаряд перед собою, а Жданов не зміг переправити м'яч в порожні ворота. Наступна ідентична атака «Кривбасу» закінчилася голом. Бартуловіч знову пробив, Товт знову відбив перед собою і Морозюк вразив ворота своєї колишньої команди, 0:1. Наприкінці тайму «Оболонь» пропустила другий гол. Льопа подав корнер на дальню штангу, де ніким не прикритий Денис Андрієнко вистрілив у дальній кут. Варто відзначити, що перший тайм «Кривбас» провів на дуже пристойному рівні, і результат був повністю закономірний.
«Оболоні» необхідно було відігравати два м'ячі, і команда понеслася вперед відіграватися, але якщо справа й доходила до ударів, то вони виходили дуже слабкими і летіли точно в руки воротарю. На 55-й хвилині першу ж обмірковану атаку «пивовари» завершили голом. Сергій Сибіряков прекрасним пасом вивів один на один Рінар Валєєва, який пробив повз воротаря, 1:2. Після пропущеного м'яча гра і зовсім стала нудною і нецікавою. Одні не могли - другі не хотіли. Вся боротьба точилася в центрі поля, і за решту півгодини ігрового часу команди створили на двох лише один небезпечний момент. Даниловський з Варанковим розіграли красиву комбінацію, яка завершилася ударом останнього вище воріт. У «Оболоні» був шанс заробити хоча б одне очко, але дуже перспективний штрафний з 16-ти метрів на останніх секундах матчу Сибіряков «запоров», відправивши м'яч у небеса.
«Кривбас» здобуває важку, але справедливу перемогу і скорочує розрив від «Чорноморця», що йде на рятівний 14-му місці, до 5-ти очок.
За матеріалами: Сергій КУРДАС
«Оболонь» - «Кривбас» - 1:2
«Оболонь»: Товт, Конюшенко, Лінь (Мірошниченко, 46), Лозинський, Котенко, Трусевич (Комленок, 70), кутасами, Сибіряков, Яворський, Валєєв, Онисько (Зарічнюк, 89)
«Кривбас»: Каніболоцький, Жданов, Максимов, Кіцута, Федорчук, Лисицький, Льопа (Даниловський, 79), Бартуловіч (Сердюк, 92), Морозюк, Андрієнко (Костишин, 59), Варанков
Валєєв (55) - Морозюк (37), Андрієнко (41)
Котенко (20). Сибіряков (47) - Льопа (18), Федорчук (74)
Удари (в ствір): 12 (5) - 7 (5)
Кутові: 3 - 7
Офсайди: 0 - 5
Глядачів: 4.000
Оцінка поля: 4
Чесна гра: 7,250 - 7,000.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 395 | Додав: Roland | Теги: Футбол, Кривбас, чемпіонат україни, Оболонь | Рейтинг: 0.0/0