Головна » 2010 » Січень » 17 » Кубок Африки. Айєгбені приносить перемогу Нігерії
11:17
Кубок Африки. Айєгбені приносить перемогу Нігерії
Сб Нігерії, сб. Беніну, Кубок африканських наційНігерія зберігає шанси на вихід до чвертьфіналу Кубка африканських націй після важкої перемоги над Беніном - 1:0. Це були перші набрані очки для Суреорлов після поразки 1:3 від Єгипту в першому турі. Бенін знову не пощастило. "Білки" вели 2:0 з Мозамбіком, але в результаті зіграли внічию 2:2. Тепер у суперника було два моменти і вони взяли три очки. Єдиний гол наприкінці першого тайму забив нападаючий "Евертона" Якубу Айєгбені з пенальті, призначений за попадання в руку Рональда Боко після удару головою Пітера Одемвінгі.
Відзначимо, що захисник "Динамо" Айяла Юссуф відіграв весь матч без заміни.
У другому матчі групи С зіграють Єгипет і Мозамбік. Нігерійці поки на другому місці з трьома очками, а у Беніну перед зустріччю з чемпіонами Африки в третьому турі мінімальні шанси на вихід з групи.
Кубок Африки, група С, 2-й тур.
Нігерія - Бенін - 1:0
Гол: Айєгбені, 42-пен.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 369 | Додав: Roland | Теги: Сб Нігерії, сб. Беніну, Кубок африканських націй | Рейтинг: 0.0/0