Головна » 2010 » Січень » 17 » Кубок Африки. Єгипет - в чвертьфіналі
11:29
Кубок Африки. Єгипет - в чвертьфіналі
кубок африканських націй, єгипет, мозамбікОбігравши Мозамбік - 2:0, чинний чемпіон Африки, збірна Єгипту, достроково та з першого місця виходить у чвертьфінал Кубка африканських націй.
"Фараони" грали без своєї головної зірки Мухаммеда Абутріка, що отримав травму в попередньому матчі з Нігерією. На його позицію вийшов інший Мухаммед - Шікабала і це було єдине вимушене зміна в складі. Після перемоги над Нігерією, здається, єгиптяни зняли останній психологічний бар'єр і тепер впевнено рухаються до захисту свого титулу.
З перших хвилин єгиптяни обрушилися на Мозамбіцька ворота. Знову помітні були Мотіб і Зідан, проте до перерви свою перевагу єгиптяни не втілили в голи. Допомогли їм самі мозамбікців відразу після перерви. На 47-й хвилині Зідан обігрався з Хосні, який видав відмінний пас на Мотіба. Єгиптянин повинен був забивати сам, але йому допоміг суперник і Хан відправив м'яч у власні ворота. Через п'ять хвилин рахунок несподівано міг стати рівним, проте Тіко-Тіко пробив точно у воротаря Аль-Хаддарі. А підбив підсумок Геда на 81-й хвилині красивим хльостким ударом в дев'ятку з лінії штрафної. Цікаво, що це для нього був вже третій гол у четвертому матчі за національну команду і при цьому він не є форвардом!
Кубок Африки, група С, 2-й тур.
Єгипет - Мозамбік - 2:0
Голи: Хан, 47-автогол, Геда, 81.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 484 | Додав: Roland | Теги: Мозамбік, Єгипет, Кубок африканських націй | Рейтинг: 0.0/0