Головна » 2010 » Січень » 21 » Кубок Африки. Форвард "Локомотива" виводить Нігерії у чвертьфінал
09:28
Кубок Африки. Форвард "Локомотива" виводить Нігерії у чвертьфінал
Пітер Одемвінгі, сб. Єгипту, сб. Нігерії, сб. Беніну, сб. Мозамбіку, Кубок африканських наційФутболісти збірної Нігерії стали другими чвертьфіналістами Кубка африканських націй від групи С після Єгипту, що гарантували собі це право після другого туру. Нігерійські "суперорли" розгромили Мозамбік 3:0.
Героєм матчу став нападник московського "Локомотива" Пітер Одемвінгі, який забив два м'ячі наприкінці першого тайму шикарним ударом з-за меж штрафного і в дебюті другого завершив швидку контратаку. Підсумковий рахунок встановив форвард "Вольфсбурга" Обафемі Мартінс на 86-й хвилині.
Чинний чемпіон Африки, збірна Єгипту закінчили груповий етап з максимальним результатом. У заключному турі "фараони" обіграли Бенін 2:0 завдяки влучним ударам Ахмеда Ель-Мухамада і Емада Мотеаба.
Кубок африканських націй, група С, 3-й тур
Нігерія - Мозамбік - 3:0
Голи: Одемвінгі, 45, 47, Мартінс, 86.
Єгипет - Бенін - 2:0
Голи: Ель-Мухамада, 8, Мотеаб, 24.
Переглядів: 380 | Додав: Roland | Теги: Кубок африканських націй, сб. Нігерії, сб. Мозамбіку, сб. Єгипту, Пітер Одемвінгі, сб. Беніну | Рейтинг: 0.0/0