Головна » 2010 » Січень » 20 » Кубок Африки. Гана в чвертьфіналі зіграє з Анголою
09:23
Кубок Африки. Гана в чвертьфіналі зіграє з Анголою
сб. Гани, сб. Буркіна-Фасо, Кубок африканських наційПісля сенсаційних результатів у першому турі і деяких несподіваних в другому, в третьому турі групового етапу Кубка африканських націй поки все йде за планами фаворитів. Черговим четвертим чвертьфіналістом турніру стала збірна Гани, обігравши команду Буркіна-Фасо з рахунком 1:0. Єдиний гол на 30-й хвилині забив 20-річний нападаючий ганців Андре Айю, підрізав м'яч головою в нижній кут з району 11-метрової позначки. Посилити положення програють і видалення на 66-й хвилини Мамаду Талль за дві жовті картки.
Враховуючи, що в групі В було всього три учасники (Того відмовилося від участі через збройного нападу на автобус команди), то третім зайвим якраз виявилася команда Буркіна-Фасо. Раніше з першого місця в чвертьфінал вийшла збірна Кот-д'Івуару з чотирма очками.
Таким чином, наступними суперниками збірної Гани будуть господарі турніру - команда Анголи. Матч відбудеться 24 січня в Луанді. Збірна Кот-д'Івуару посперечається за вихід до півфіналу з командою Алжиру.
Кубок Африканських націй, група В, 3-й тур.
Гана - Буркіна-Фасо - 1:0
Гол: Айю, 30.
Вилучення: талій, 66 (Буркіна-Фасо).
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 432 | Додав: Roland | Теги: сб. Буркіна-Фасо, Кубок африканських націй, сб. Гани | Рейтинг: 0.0/0