Головна » 2010 » Січень » 25 » Кубок Африки. Кот-д'Івуар в шоці і їде додому
05:53
Кубок Африки. Кот-д'Івуар в шоці і їде додому
Кубок африканських наційОдин з основних претендентів на перемогу в Кубку Африки збірна Кот-д'Івуару вибуває з турніру вже на стадії чвертьфіналу, програвши в драматичному поєдинку команді Алжиру в додатковий час.
Уже на четвертій хвилині "слони" повели в рахунку. Ефектний пас п'ятою у Яя Туре не пройшов, зате більш ефективним вийшов другий пас на Саломона Калу, а переграти воротаря форварду "Челсі" труднощів не склало. Через десять хвилин Дрогба опинився на газоні в штрафному Алжиру, але арбітр проігнорував цей епізод. Ще гірше івуарійцям стало на 40-й хвилині, коли Матмур блискучим ударом послав м'яч щільно зі стійкою - 1:1.
Гра тривала на високих швидкостях до кінця основного часу. Перевага з небезпечним моментом була на боці алжирців, проте в кінці гри вони пропустили першими. Вийшов на заміну, Кейта на 89-й хвилині фантастичним пострілом у дев `ятку з 26-ти метрів, здавалося, поставив ефектний знак оклику. Однак усього через дві хвилини після навісу Белхаджа Бугера ударом головою знову відновив рівновагу - 2:2!
Нічиї в матчах плей-офф не буває, тому командам належало зіграти ще 30 хвилин. І на самому початку додаткового часу команда Вахіда Халілходжіча в черговий раз потрапила під холодний душ. Непрощенна помилка в обороні і вийшов практично гол-близнюк, тільки в інші ворота, і подавав Зіані, а виконував Буазі - 3:2. Алжирцям залишалося протриматися і їх самовідданої гри вистачило практично до фінального свистка. На 121-й хвилині Коло Туре в третій раз послав м'яч у ворота "лис пустелі", проте арбітр гол не зарахував через досить сумнівного офсайду, так що перемога залишилася за Алжиром.
Тепер за вхід у фінал Алжир посперечається з командою Гани, яка, в свою чергу, за бортом турніру залишила господарів - команду Анголи.
Кубок Африки. 1 / 4 фіналу.
Кот-д'Івуар - Алжир - 2:3 д.в.
Голи: Калу, 4, А. Кейта, 89 - Матмур, 40, Бугерра, 90 +2, Буазза, 93.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 532 | Додав: Roland | Теги: Кубок африканських націй | Рейтинг: 0.0/0