Головна » 2010 » Січень » 22 » Кубок Африки. Неймовірна розв'язка з Камеруном і Замбією
06:02
Кубок Африки. Неймовірна розв'язка з Камеруном і Замбією
сб. Камеруну, сб. Замбії, сб. Тунісу, сб. Габону, Кубок африканських наційЗбірні Камеруну і Замбії стали останніми учасниками 1 / 4 фіналу Кубка африканських націй від групи D. Заключний день групового етапу турніру подарував інтригу і захоплюючу розв'язку, де до останньої хвилини всі чотири учасники претендували на продовження боротьби, а глядачі побачили сім забитих м'ячів.
У поєдинку з Камеруном збірної Тунісу необхідна була тільки перемога і вже на першій хвилині Шерміті відкрив рахунок. Після цього "неприборкані леви" безроздільно заволоділи ігровою перевагою, проте тунісці чудово справлялися з небезпечними форвардами камерунця і навіть наприкінці тайму могли збільшити свою перевагу, але після швидкої контратаки Мікара не потрапив в створ воріт.
Після перерви стало ще цікавіше. Знову на самому початку тайму був забитий гол, але на цей раз відзначився камерунець Самуель Ето'о. Через п'ять хвилин форвард "Інтера" міг вивести "левів" вперед, але із забійної позиції головою не влучив у ворота. Зате відзначився Шеджі, щоправда, у своїх воротах. Захисник намагався скинути м'яч головою Камені, але вийшло дуже вдалим для Тунісу - 1:2. Втім їхнє щастя було недовгим. Через хвилину Нгема з лінії штрафного красивим ударом у дальній кут знову відновив паритет - 2:2. Далі вже "леви" зіграли обережно, а тунісці від безсилля закінчували матч вдев'ятьох після двох вилучень.
В іншому матчі групи D Габон було достатньо нічиєї, щоб продовжити виступи на Кубку Африки, але поки найбільшою несподіванкою турніру став вихід до чвертьфіналу команди Замбії. Калаба в першому таймі і Чаманга після перерви наблизили замбійці до сенсації. У той момент Камерун і Туніс грали внічию, тому Габон за різницею м'ячів був найгіршим серед трійки збірних, що набирають по чотири очки. Марколіно зміг скоротити відставання до мінімуму і зберегти інтригу до фінального свистка, але сьогодні свято було на замбійської вулиці. Ось так "мідні кулі", які перед початком туру були на останньому місці вилетіли на першому, а лідер Габон залишився без чвертьфіналу. Втім, як і Туніс, який так і не програв жодного матчу, проте і не виграв.
Отже, в чвертьфіналі, 24 січня зустрінуться Ангола - Гана і Кот-д'Івуар - Алжир, а наступного дня поміряються силами Замбія - Нігерія та Єгипет - Камерун.
Кубок африканських націй, група D, 3-й тур.
Камерун - Туніс - 2:2
Голи: Ето'О, 47, Нгуемо, 64 - Шерміті, 1, Шеджі, 63, у свої ворота.
Габон - Замбія - 1:2
Голи: Марколіно, 83 - Калаба, 28, Чаманга, 62.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 399 | Додав: Roland | Теги: сб. Тунісу, сб. Замбії, сб. Габону, сб. Камеруну, Кубок африканських націй | Рейтинг: 0.0/0