Головна » 2010 » Серпень » 26 » Кубок Англійської ліги: перші втрати еліти
05:55
Кубок Англійської ліги: перші втрати еліти
новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболу, Кубок Англійської лігиВідбулися матчі 1 / 32 Carling Cup
Вчора відбулися деякі матчі Кубка англійської ліги. Наводимо їх результати:
 «Уотфорд» - «Ноттс Каунті» 2:1
(Перемогу господарям приніс перший гол у сезоні Кевіна Сміта)
«Пітерборо» - «Кардіфф» 2:1
(Гості вирішили поберегти Крейга Белламі, який навіть не їздив з командою на матч, за що і поплатилися)
«Портсмут» - «Кристал Пелес» 1:1 (пен. 4:3)
«Редінг» - «Нортхемптон» 3:3 (пен. 2:4)
«Скантроп» - «Шеффілд Уенсдей» 4:2
(Все стало ясно, коли на 67-й хвилині гості залишилися в меншості, а Майкл О'Коннор з пенальті зробив рахунок 3:0)
«Саутгепмтон» - «Болтон» 0:1
(Переможний гол - на рахунку Івана Класніча на 31-й хвилині)
«Сток» - «Шрусбері» 2:1
(Господарі зусиллями Джона Уолтерса і Тунджа Санлі вели 2:0 до 37-й хвилині матчу)
«Сандерленд» - «Колчестер» 2:0
(І тут до 37-й хвилині рахунок був 2:0 - дублем відзначився Даррен Бент)
«Транмере» - «Суонсі» 1:3
(Господарі вели в рахунку до 73-ї хвилини, але потім протягом двох хвилин пропустили від Седріка Ван дер Гана і Скотта Сінклейра, а Шефкі Куки поставив крапку на останній хвилині поєдинку)
«Вест Хем» - «Оксфорд» 1:0
(Перша перемога під керівництвом Авраама Гранта далася «молотобійця» нелегко: на 90-й хвилині єдиний м'яч забив Скотт Паркер)
«Вулвергемптона» - «Саузенд» 1:1 (д.р. 1:0)
(«Вовк» не вистачило голи Ненада Міліяша в основний час, але від післяматчевих пенальті їх врятував Річард Стірман, який забив вирішальний м'яч на останній хвилині додаткового часу)
«Блекберн» - «Норвіч» 3:1
(Хет-трик на рахунку Діуфа)
«Бредфорд» - «Престон» 1:1 (д.р. 0:1)
«Брентфорт» - «Халл» 2:1
«Крю» - «Іпсвіч» 0:1
«Хартлпул» - «Уїган» 0:3
(Вже на 3-й хвилині Сем Коллінз відправив м'яч у власні ворота, а ближче до кінця матчу відзначилися Хорді Гомес і Віктор Мозес)
«Лідс» - «Лестер» 1:2
«Лейтон Орієнт» - «Вест Бромвіч» 0:2
(Пабло Ібаньєс відкрив рахунок на 29-й хвилині, а в компенсований час відзначився ще і Кріс Вуд)
«Міллуол» - «Мідлсбро» 2:1
«Донс» - «Блекпул» 3:3 (д.р. 1:0)
(Гостям тричі вдалося зрівняти рахунок, але цього виявилося мало - м'ячі Ормерода, Сильвестра та Адама не допомогли вийти в 1 / 16)
«Морекемб» - «Барнлі» 1:3
За матеріалами: СПОРТ.UA
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 418 | Додав: Roland | Теги: новини футболу, Футбол, футбольные новости, Новости, Кубок англійської ліги, футбольні новини, новини, футбола | Рейтинг: 0.0/0