Головна » 2014 » Січень » 16 » Кубок Іспанії. Реал без проблем проходить Осасуну
09:46
Кубок Іспанії. Реал без проблем проходить Осасуну
Реал Мадрид, Райо Вальєкано, осасуна, левантеВигравши перший матч 1 / 8 фіналу Кубка Короля з рахунком 2:0 , «Реал » міг не турбуватися за прохід у наступну стадію турніру : пропустити більше двох м'ячів від "Осасуни" , при цьому жодного разу не забивши , колектив Карло Анчелотті фактично не міг . На даний момент « бланкос » успішно чергують перемоги в чемпіонаті з гідними результатами в Кубку , понад те удостоюються індивідуальних нагород окремі гравці клубу : днями Кріштіану Роналду був визнаний ФІФА кращим футболістом 2013 року - золотий м'яч португальцю вручив особисто Пеле. «Я буду продовжувати намагатися показувати все краще , на що здатний , як і завжди , і , сподіваюся , повернутися сюди через рік , щоб завоювати третій« Золотий м'яч » в своїй кар'єрі. Це те , що я постараюся зробити » , - заявив Роналду після закінчення церемонії в Цюріху. Таким чином , від нападника можна і треба було очікувати голів - Карло Анчелотті визначив володаря двох Золотих м'ячів у стартовий склад.
Тренер мадридської команди, що не піддавшись захопленим настроям уболівальників і преси , віддав перевагу випустити на поле найбільш досвідчених гравців , злегка розбавивши їх молодим перспективним поколінням - представляли його Ільяраменді , Іско і Хесе Родрігес. Також до списку « одинадцяти основних» потрапив Фабіу Коентрау , чия доля залишається досі неясною - з чуток , португалець збирався піти то в англійський чемпіонат , то у французький , проте на даний момент Фабіу раніше є гравцем мадридської команди.
Зі стартового свистка « Осасуна » запропонувала своєму суперникові певний темп гри , нав'язавши боротьбу в центрі поля і не дозволяючи «Реалу» розгорнути флангову атаку. На перших хвилинах команди боролися з перемінним успіхом - претензія гостей на позиційний напад виглядала непереконливо , а закидання на Роналду дол пори до часу успішно припинялися захисниками « Осасуни ».
На восьмій хвилині зустрічі присутніх глядачів розважив суддя , який пред'явив першу жовту картку в матчі - показана вона була гравцеві « Осасуни ». Незвичайність ситуації полягала в тому , що Оріоль Рієра , який побачив перед собою «гірчичник» , сидів на лавці запасних - Матеу Лаос вирішив покарати запасного гравця господарів за надмірно бурхливу реакцію на порушення Фабіу Коентрау . Незабаром була показана і друга « Амарілья » , цього разу її удостоївся польовий гравець - від грубої гри Ойєра Санхурхо постраждав Роналду.
Тим часом ні « Реал» , ні « Осасуна » не квапилися створювати небезпечні моменти : Швидкий перепас в центрі поля не приводив плодів командам - при спробі перейти в атаку гравці втрачали м'яч. Так тривало аж до дев'ятнадцятого хвилини - а на двадцятій «Реал» заробив штрафний удар , який взявся виконувати , зрозуміло , сьомий номер гостьової команди . Роналду пробив потужно і по центру воріт - м'яч перелетів стінку і зустрів на своєму шляху руки голкіпера « Осасуни ». Зрадівши такому розвитку подій , воротар на мить втратив концентрацію - як з'ясувалося , марно : м'яч , відскочивши від рукавичок Андреса Фернандеса , полетів перпендикулярно вниз і , вдарившись об газон , зрикошетив у ворота точно між ніг голкіперу - 0:1 !
Безглузда помилка , здавалося , надломила команду господарів - ті раніше йшли вперед , проте вже не показували того запалу , який був присутній в їх грі на перших хвилинах . « Реалу » стали вдаватися контратаки - під час однієї з них Роналду знову перевірив на стійкість «будиночок» голкіпера , і цього разу Андрес Фернандес зіграв надійніше , відбивши м'яч ногами.
Між тим «Реал» , заволодівши перевагою , все частіше обрушував атаки на ворота суперника : бив з дальньої дистанції Роналду , відзначився під кінець тайму гарматним пострілом Хабі Алонсо , проте першому удару не вистачило сили , а друга - точності. У « Осасуни » ж не вистачало ресурсів навіть на те , щоб завдати удару у ствір воріт суперника ; втім , до перерви господарям все ж вдалося потрапити м'ячем у Касільяса - капітан « Реала » забрав м'яч у свої рукавички , не зніяковівши прудкості гравців « Осасуни » . Однак господарі осмілилися потривожити першого номера « бланкос » ще раз - м'яч після удару Альваро Сехудо , здавалося , летів у ворота , однак потрапив у штангу і покотився за межі поля. Памплонці , натхнені парою вдалих епізодів , зметикували ще одну атаку - по воротах бив той же Сехудо , і Касільясу вже довелося потрудитися , переводячи м'яч на кутовий. Втім , до перерви голів ми більше не побачили - команди вирушили до роздягальні за мінімальної переваги «Реала».
Другий тайм почався з атак мадридців , одна з яких завершилася логічним взяттям воріт : м'яч під удар ді Марії викотив Хесе , і аргентинець пальнув точно в дальній кут - 0:2! Наставники команд тут же вирішили , що пора провести заміни - за короткий проміжок часу на полі вийшли п'ять нових футболістів у складі обох команд , і якщо Анчелотті витратив ліміт замін вже до результату години гри , то у його опонента ще залишалася можливість поміняти одного футболіста на іншого . До слова , незабаром заміна могла знадобитися «Реалу» вже через необхідність - Альваро Мората , зігравши всього кілька хвилин , отримав неприємний удар по обличчю ; втім , футболіст зміг піднятися з газону і продовжити зустріч .
На останню десятихвилинку тренер « Осасуни » випустив Оріолі Рієру - один з тих небагатьох випадків , коли гравець виходить на поле , вже маючи жовту картку за замовчуванням. Проте другий «гірчичник» Рієра не отримав - на відміну , скажімо , від Фабіу Коентрау , який грубо зіграв проти Ойєра Санхурхо і був вилучений з поля. Залишившись удесятьох , «Реал » спокійно довів матч до перемоги - вже четвертою сухий перемоги в новому році.
0:2 - «Реал » повторює рахунок першого матчу і проходить в ¼ фіналу кубка .

« Осасуна » - « Реал » Мадрид - 0:2
Голи: - Роналду , 21 , Ді Марія , 56
Попередження: Рієра , 9 , Арбелоа , 34 , Коентрау , 44 , Р.Торрес , 85
Вилучення: Коентрау , 85
« Осасуна » : А.Фернандес - Ойєр , Оріоль ( 65 , Сатрустегі ) , Фланьо , Лотьє - Лоє , Пуньяль , де лас Куевас ( 81 , Рієра ) , Р.Торрес , Сехудо ( 61 , Х.Гарсія ) - Акунья .
«Реал » Мадрид : Касільяс - Арбелоа , Рамос , Пепе , Коентрау - Ільярраменді , Алонсо ( 64 , Каземіро ) , Хесе ( 69 , Мората ) , Іско , Ді Марія - Роналду ( 62 , Бейл ) .

« Леванте » - « Райо Вальєкано » - 1:0

Голи: Барраль , 42
Попередження: Барраль , 12 , П. Ріос , 21 , Галеано , 37 , Яго Фальке , 55 , Гальвес , 59 , нагір'я , 82 , Ель- Жар , 87
«Леванте» : Хіменес - нагір'я , Карабелас ( 81 , Хуанфран ) , Вінтра , Ель- Адуа - Камараса , Ель- Жар ( 90 , Нонг ) , С.Пінту , П. Ріос ( 86 , Шуметра ) - Родрігес , Барраль .
 « Райо Вальєкано » : Кобеньо - Галеано ( 75 , Буено ) , Гальвес , Начо , М.Гомес - Ембарба , Баена , Яго Фальке , Сауль , Адріан - Кастільо ( 46 , Ларрівей ) .

«Еспаньол » - « Алькоркон » - 4:2
Голи: Сімау , 10 , Серхіо Гарсія , 23 (з пенальті) , В. Альварес , 84 , Пицци , 86 - Плано , 4 , Хавіто , 80
Попередження: Хаві Лопес , 11 , Вердес , 37 , Прендес , 74 , Рубен Санс , 89
«Еспаньол» : Касілов - Хаві Лопес , В.Альварес ( 87 , Морено ) , Сідней , Капдевіла - А.Гонсалес , Алекс Фернандес , Сімау - Серхіо Гарсія , Кордоба , Стуані .
« Алькоркон » : Хіменес - Ірібас , Бабене , Вердес , Анхель Санчес - Прендес , Рубен Санс , Хоні , Салес ( 67 , Хавіто ) , Tамайо ( 19 , Пачеко ) - Плано ( 62 , Хуліан ) .

« Атлетик » - « Бетіс» - 2:0
Голи: М.Ріко , 23 , 67
Попередження: Амайя , 45 , Адуріс, 45 , Сара , 89
« Атлетик » : Еррерін - Іраола , Лапорт , Сан Хосе , Баленсиага - Андер ( 78 , Беньят ) , Ітурраспе , Де Маркос , М.Ріко ( 88 , Гурпегі ) , Ібаі Гомес - Адуріс ( 67 , Кіке Сола ) .
« Бетіс» : Сара - Чіка , Каро , Амайя , Дидак - Л.Рейес , С.Севілья ( 63 , Рубен Кастро ) , Матілья , Хуан Карлос - Лео Баптістао ( 76 , Чулі ) , Моліна.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 748 | Додав: Roland | Теги: Реал Мадрид, Осасуна, Леванте, Райо Вальєкано | Рейтинг: 0.0/0