Головна » 2012 » Грудень » 19 » Кубок Італії - Інтер знаходить шлях до чвертьфіналу
10:42
Кубок Італії - Інтер знаходить шлях до чвертьфіналу
Антоніо Кассано, Фредді Гуаріні, Інтер, Чемпіонат ІталіїМіланський "Інтер" вийшов у чвертьфінал Кубка Італії, завдавши поразки "Вероні" з рахунком 2:0. Але просто не вийшло: "Верона", яку підтримували 8000 фанатів, які приїхали на "Меацца", навіть першою створила гольовий момент. Після забив "Інтер", але гол Паласіо скасували через фолу Кассано, який передував взяття воріт.
І тільки в другій половині "нераадзуррі" вдалося розкрити ворота Рафаеля - на 50 відзначився Кассано, а на 54 - Гуаріні.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 313 | Додав: Roland | Теги: інтер, Чемпіонат Італії, Фредді Гуаріні, Антоніо Кассано | Рейтинг: 0.0/0