Головна » 2010 » Січень » 19 » Кубок націй: Ангола і Алжир йдуть далі
05:52
Кубок націй: Ангола і Алжир йдуть далі
сб. Алжиру, сб. Малі, сб Малаві, сб. Анголи, Кубок африканських наційЗбірні Анголи та Алжиру завоювали право зіграти в чвертьфіналі Кубка націй. В очному поєдинку лідери групи А так і не зуміли виявити переможця, не порадувавши вболівальників забитими м'ячами - 0:0.
За великим рахунком, даний результат влаштував обидві команди, які знали, що в іншому поєдинку збірна Малі до третій хвилині вже двічі вразила ворота команди Малаві. Однак для виходу в наступне коло турніру така спритність стала такою, що запізнилася: при рівності очок за результатами особистої зустрічі в чвертьфінал вийшла збірна Алжиру.
Група А
3-й тур
Ангола - Алжир - 0:0
Малі - Малаві - 3:1 (2:0)
Голи: Кануте, 1 (1:0), С. Кейта, 3 (2:0), Мвафулірва, 58 (2:1), Багайоко, 85 (3:1).
Гросмейстерський нічия майбутніх чвертьфіналістів
Перемога Малі нічого їм не принесла
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 507 | Додав: Roland | Теги: сб Малаві, сб. Алжиру, сб. Анголи, сб. Малі, Кубок африканських націй | Рейтинг: 0.0/0