Головна » 2013 » Серпень » 2 » Кукес 2:0 Металург (Д). Зустрінемося через тиждень
09:00
Кукес 2:0 Металург (Д). Зустрінемося через тиждень
Металург Донецьк, Ліга ЄвропиДонецький "Металург" невдало стартував у черговому розіграші Ліги Європи. Підопічні Юрій Максимова, для якого, до речі, це був тренерський дебют у єврокубках, поступилися в гостях албанському "Кукеса" - 0:2.
Господарі відкрили рахунок вже в дебюті матчу. На сьомій хвилині албанці отримали право на кутовий, і Малакарне, вискочивши з-за спини О `Ді, відправив м'яч у ворота. Донеччанам, які тут же перехопили ініціативу, знадобилося досить багато часу, щоб почати по-справжньому загрожувати воротам Халиди. Перший шанс зрівняти рахунок втратив на кінець півгодини гра Мкртчян, пробивав "ножицями" після знижки Чечера. Відмінний шанс "згасити" розгораються емоції мав незадовго до перерви Лазіч, але не зміг переграти воротаря, пробиваючи головою з лінії воротарської.
"Металург" продовжив гнути свою лінію у другому таймі. Хороші шанси відзначитися мали Мораес, Лазіч, Дімітров ... Однак на 67-й хвилині гості опинилися в ще більш скрутному становищі: за фол в центрі поля Морозюк отримав свою другу жовту картку в цьому матчі.
Бути може, в такій ситуації слід було зупинитися, зосередивши більше уваги на обороні своїх воріт, але гості у прагненні відігратися продовжували атакувати. У підсумку, відігратися "Металургу" не вдалося, а на 84-й хвилині "Кукес" вдруге вразили ворота Паньківа: після розіграшу кутового малот, прийнявши м'яч у штрафний, пробив зльоту, і м'яч від штанги влетів у ворота.
0:2 від албанців - вельми неприємне ураження. Втім, шанс виправитися у "Металурга" ще буде. Зустрінемося через тиждень у Донецьку.

2013-14. Ліга Європи. Кваліфікація. 3-й раунд

"Кукес" - "Металург" (Д) - 2:0 (1:0)

Голи: Малакарне, 7 (1:0); малот, 84 (2:0)
"Кукес": Халілі; Печини; Браха; малот; халач; Малакарне (Аликаев, 46); Алмуча (Манука, 83); Карабец; Прогні; Попович (Малінді, 74); Ходжа
"Металург Д": Паньків; О `Ді (Нельсон, 34; Олександрі, 62); Чечер; Мкртчян; Данило; Польовий; Морозюк (до 67); Макрідіс; Лазич; Димитров; Жуніор Мораєш (Дегтярьов, 68)
Попередження: Малінді, 90 - Морозюк, 41, 67; Олександрі, 71; Макрідіс, 87; Димитров, 91
Вилучення: - Морозюк, 67 (друге попередження)
Категорія: Ліга Європи | Переглядів: 2039 | Додав: Roland | Теги: Ліга Європи, металург донецьк | Рейтинг: 0.0/0