Головна » 2010 » Лютий » 4 » Лав виблискує на «Маракані»
12:52
Лав виблискує на «Маракані»
лав, фіорентинаЗнаходиться в оренді у "Фламенго" форвард ЦСКА Вагнер Лав забив два м'ячі на «Маракані» команді «Олар», принісши своїй команді необхідну нічию - 3:3. Завдяки цьому «Фламенго» вийшов у півфінал чемпіонату штату Ріо-де-Жанейро.
Нападаючий ЦСКА Вагнер Лав продовжує блискуче виступати за бразильський "Фламенго", де армієць знаходиться на правах оренди. У четвер в матчі чемпіонату штату Ріо-де-Жанейро з «Олар» Лав врятував свою команду від поразки, звівши матч внічию - 3:3.
До зустрічі з «Олар» у «Фламенго» був стовідсотковий результат: у п'яти матчах команда набрала максимальні 15 очок. Для виходу в півфінал турніру (куди потрапляють чотири команди) «рубронегрос» потрібна була хоча б нічия. Дебют матчу вийшов стрімким: Кака та Адріано обмінялися голами, яких потім глядачам «Маракана» довелося чекати до другого тайму, початок якого теж вийшло насиченим. На 56-й хвилині Вагнер вивів «Фламенго» вперед, проте вже через вісім хвилин за рахунок голів того ж Кака і Араруама лідирувала «Олар». Лише наприкінці зустрічі другий гол Лава у грі і п'ятий в п'яти матчах зрівняв рахунок на табло, дозволивши «Фламенго» домогтися необхідного результату.
Перший м'яч армієць забив після навісу зі штрафного удару. Після навісу Фьерро м'яч потрапив до Лаву, який їм вміло розпорядився. Другий м'яч Вагнер також забив після навісу, але вже головою.
Нагадаємо, що 25-річний Вагнер Лав залишив ЦСКА в серпні 2009 року, перейшовши на правах оренди в «Палмейрас». Однак у січні він змінив клуб, став гравцем "Фламенго".
Кілька днів тому бразильські журналісти привели слова Лава, в яких той нібито говорив про намір затриматися у "Фламенго", розповівши керівництву ЦСКА "яку-небудь сумну історію, яка пом'якшить їм серце». У Москві, однак, цю інформацію спростували.
Нічого дивно в словах Вагнера, втім, немає. Після довгих поневірянь форвард знайшов себе у "Фламенго", де склав блискучу пару з Адріано, який теж відмінно себе відчув, опинившись у "Фламенго" в оренді.
Забивних пару нападників фанати вже охрестили «Імперією любові», похідною від прізвиськ футболістів - «Імператор» і «Лав».
«Ми завжди були друзями з Адріано, але я п'ять років грав у Росії, а він в Італії, - заявив Лав. - Однак зараз ми граємо разом, розмовляємо, ділимося ідеями -. надолужуємо згаяне ».
Армійським босам, загалом, варто тримати руку на пульсі. Якщо у Вагнера так справи підуть і далі, він і справді буде готовий придумувати сумну казку про хворих бабусь двоюрідних братів, лише б не їхати в холодну Росію. Наступний матч «Фламенго» зіграє в «Боавішта», а «Олар» з «Флуміненсе».
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 428 | Додав: Roland | Теги: фіорентина, лав | Рейтинг: 0.0/0