Головна » 2012 » Серпень » 2 » Ліга чемпіонів. Іроні, Андерлехт, Марібор і Хельсінгборг знімають питання
14:46
Ліга чемпіонів. Іроні, Андерлехт, Марібор і Хельсінгборг знімають питання
Андерлехт, Хельсінгборг, Марібор, Ліга ЧемпіонівБельгійський "Андерлехт" не зустрів опору з боку литовського "Екранаса" - 5:0. Дубль оформив конголезець Дьєдонне Мбокані, по м'ячу на рахунку Тома де Суттер, Кану і Мілана Йовановича.
Словенська "Марибор", схоже, завершив люксембурзьку "казку" "Дюделанж" - 4:1. На дубль півзахисника Деяна мезги і голи капітана команди Маркоса Тавареса і Роберта Беріча, гості відповіли єдиним точним ударом лише на другій компенсованій до матчу хвилині.
Також впевнено зіграв на своєму полі чемпіона Ізраїлю "Хапоель Іроні" Кірьят-Шмона, який розгромив бакинський "Нефтчі" - 4:0. Господарям лише в кінці першого тайму вдалося опір кавказців, коли Бадаш реалізував пенальті. На початку другого тайму Абухатціра подвоїв перевагу, а Герзісіч своїм дублем довів рахунок до розгромного.
Шведський "Хельсінгборг" розгромив на виїзді чемпіона Польщі "Шльонськ" з Вроцлава - 3:0 і може будинки вже готуватися до плей-офф раунду.
Шотландський "Селтік" здобув вольову перемогу над фінським ХІКом в першому матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів з рахунком 2:1. На початку другого тайму удача посміхнулася Фрейзера Форстеру, проте вже через 15 хвилин рахунок був на користь "Селтіка". Відзначилися нападник Гері Хупер і захисник Чарльз Малгрю.
Несподівано завершився матч в Стамбулі, де місцевий "Фенербахче" не зумів перемогти румунський "Васлуй" - 1:1. Причому, господарі уникнули поразки на останній хвилині після точного удару Іртегуна, після того, як на 75-й хвилині Антал вивів румунів вперед.

Ліга чемпіонів. Третій кваліфікаційний раунд. Перші матчі

БАТЕ (Білорусь) - "Дебрецен" - 1:1 (0:0)
"Хапоель Іроні" Кірьят-Шмона (Ізраїль) - "Нефтчі" - 4:0 (1:0)
"Шериф" (Молдова) - "Динамо" Загреб (Хорватія) - 0:1 (0:1)
"Молде" (Норвегія) - "Базель" (Швейцарія) - 0:1 (0:0)
АЕЛ (Кіпр) - "Партизан" (Сербія) - 1:0 (1:0)
"Марібор" (Словенія) - "Дюделанж" (Люксембург) - 4:1 (2:0)
"Копенгаген" (Данія) - "Брюгге" (Бельгія) - 0:0
"Андерлехт" (Бельгія) - "Екранас" (Литва) - 5:0 (3:0)
"Шльонськ" Вроцлав (Польща) - "Хельсінгборг" (Швеція) - 0:3 (0:1)
"Селтік" (Шотландія) - ХІК (Фінляндія) - 2:1 (0:0)
"Фенербахче" (Туреччина) - "Васлуй" (Румунія) - 1:1 (0:0)
ЧФР (Румунія) - "Слован" (Чехія) - 1:0 (0:0)

Матчі-відповіді пройдуть в середу, 8 серпня, а жеребкування наступного етапу турніру відбудеться 10 серпня.
Категорія: Ліга чемпіонів | Переглядів: 441 | Додав: Roland | Теги: Хельсінгборг, Ліга чемпіонів, Марібор, андерлехт | Рейтинг: 0.0/0