Головна » Ліга Європи
Брага, Динамо Київ, Ліга Європи, новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболуРозповідати про цей матч? У двох словах - ті, хто його не бачили, придбали майже двох годин життя! Можна позаздрити цих щасливчиків і привітати з прозорливістю. Матч 1 / 4 фіналу Ліги Європи був практично такий же сухий, як підсумковий протокол, а скількох футбольних фанатів він приспав - не злічити.
Чому "Динамо" зіграло погано? Чому, маючи 2 / 3 матчу чисельну перевагу, моментів не створювало зовсім (при цьому пропускаючи гостроти від португальців)? Чому не було команди? Відповідь напрошується - втома. Навіть "Динамо" зразка першого матчу в Києві виглядало огірочком в порівнянні з сьогоднішньою командою тихоходів.
Друга причина - відсутність лавки і варіантів підсилення. Хоча б за рахунок більшої інтенсивності можна було притиснути португальців, хоча б стандарти, хоча б пресинг ... Не було нічого і заміни не допомогли. Команда намагалася грати швидко, а швидкість була відсутня, ноги не бігли.
Господарі непогано захищалися, але не більше того. Помилки були присутні. Але Ярмоленко в першому таймі з ідеальної позиції головою пробив у голкіпера. А в другій половині захисник "Браги", вибиваючи м'яч в найнебезпечнішій ситуації, мало не попав у свої ворота. Більше у "Динамо" не вийшло нічого.
Прикро, не стільки за виліт - плей-офф Ліг ... Читати далі »
Категорія: Ліга Європи | Переглядів: 636 | Додав: Roland | Дата: 15.04.2011 | Прокоментуй !

брага, Динамо Київ, ліга європи, Лига Европы, новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболуНа жаль, те, чого очікувала більшість київських уболівальників у першому матчі чвертьфіналу проти «Браги», не відбулося. Домашній поєдинок, величезні надії, статус фаворита Ліги Європи ... Поки що це все залишається на папері. «Брага» довела, що суперник він далеко не прохідний, скажімо так, не той варіант, якому встигли порадіти українські вболівальники після жеребкування. Але, тим не менш, навіть з зіграністю і прагматизмом португальців можна справиться, що й довела команда Юрія Сьоміна в перші 45 хвилин гри.
Початок, дійсно, було бентежить. Ще на 6-й хвилині зустрічі Горан Попов зробив те, що у нього не виходило дуже тривалий час - чудовий переклад м'яча зі своєї половини поля на протилежний фланг, Олег Гусєв здорово зупиняє м'яч, обходить захисника і класно подає на Андрія Ярмоленка. Нашому форварду навіть бити не довелося. Підставивши голову під м'яч, Ярмоленко з лінії воротарської відправив снаряд у лівий кут воріт Артура.
Через кілька хвилин блискучий момент упускає Артем Кравець, місце якого в стартовому складі не очікував практично ніхто! Та й, забігаючи вперед, Кравець виданих йому авансів (напевно, Сьомін розраховував на швидкість Артема. Це читалося по довгих передач на половину поля суперника в першій половині ... Читати далі »

Динамо Київ, "Спартак" Москва, Бенфіка, Порту, Вільярреал, Ліга Європи, новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольніПісля перших чвертьфінальних матчів Ліги Європи можна з упевненістю назвати вже трьох півфіналістів турніру. "Порту", "Бенфіка" і "Вільярреал" на своїх полях розгромили суперників і тільки київське "Динамо"не впорався з "Брагою", зігравши внічию.
Матчі у відповідь - рівно через тиждень, 14 квітня.
2010-11. Ліга Європи. 1 / 4 фіналу. Перші матчі
"Порту" - "Спартак "Москва "5:1 (1:0)
Голи: Фалькао, 37 (1:0); Варела, 65 (2:0); Майкон, 70 (3:0); Комбаров К., 71 (3:1); Фалькао, 84 (4:1); Фалькао , 92 (5:1)
"Бенфіка" - "ПСВ Ейндховен " 4:1 (2:0)
Голи: Аймар, 37 (1:0); Сальва, 45 (2:0); Сальва, 51 (3:0); Лабіад, 80 (3:1); Савіола, 94 (4:1)
"Вільяреал" - "Твенте" 5:1 (3:0)
Голи: Марчена, 23 (1:0); Борха Валеро, 43 (2:0); Нілмар, 45 (3:0); Россі, 55 (4:0); Нілмар, 81 (5:0); Янко М ., 90 (5:1)
"Динамо" - "Брага" 1:1 (1:1)
Голи: Ярмоленко, 6 (1:0), Гусєв О., 13 (автогол) (1:1)
Вилучення: Шевченко, 61 (друге попередження)

фінал, Дублін, квитки, Ліга Європи, сезон 2010/2011, новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболуПопит перевищив пропозицію, так що в справу знову вступить лотерея
Завершилася продаж міжнародної широкій публіці квитків на фінал Ліги Європи УЄФА-2010/11, який відбудеться в середу, 18 травня, на «Дублін Арені».
Продаж квитків широкій публіці почався ексклюзивно на сайті UEFA.com в понеділок, 21 лютого, а завершилася сьогодні, 21 березня. Оскільки попит перевищив пропозицію, коректно подані заявки на придбання квитків будуть обрані за допомогою лотереї незалежно від часу подачі заявки. Кожна людина може претендувати на два квитки одній ціновій категорії.
До четверга, 31 березня, всі подавачі заявок будуть сповіщені по електронній пошті про те, пощастило їм чи ні. До 18 квітня всі щасливчики отримають свої квитки поштою. З 31 березня на спеціальному квитковому порталі всі, хто подавав заявки, можуть стежити за їх статусом.
Всі заявки пройдуть перевірку, щоб на стадіон не потрапили особи, яким заборонено відвідування футбольних матчів.
УЄФА підкреслює, що квитки не будуть продаватися через агентства і посередників. УЄФА застерігає уболівальників від укладення угод зі спекулянтами, які не тільки просять непомірно високі ціни, а й часто не володіють пропонованими квитками.

Твенте, Динамо Київ, Бенфіка, "Спартак" Москва, Брага, Порту, ПСВ Ейндховен, Вільярреал, Ліга Європи, новини, новости, новости, футбола, футболВісім клубів продовжать боротьбу за трофей Ліги Європи. У їх числі і віце-чемпіон України - київське "Динамо", яке за сумою двох зустрічей здолало англійський "Манчестер Сіті".
Потенційними суперниками підопічних Юрія Сьоміна стали московський "Спартак", голландські "Твенте" і ПСВ "Ейндховен", португальські "Бенфіка", "Брага" і "Порту", а також іспанська "Вільярреал"
Жеребкування чвертьфіналу та півфіналу Ліги Європи відбудеться в п'ятницю, 18 березня. Початок - о 14:00.

Твенте, Динамо Київ, Бенфіка, "Спартак" Москва, Брага, Порту, ПСВ Ейндховен, Вільярреал, Ліга Європи, новини, новости, новости, футбола, футболЛіга Європи
1/8 фіналу
Матчі-відповіді
17 березня

Порту    2:1 (2:1)    ЦСКА

Голи: 1:0 - Халк (1), 2:0 - Гуарін (24), 2:1 - Тошич (29)
"Паорту": Елтон, Роланду, Фусіле, Отаменді, Сепунару, Моутінью, Гуарін, Регес, Джеймс Родрігес (Беллускі, 52), Халк (К. Родрігес, 87), Фалькао Гарсіа (Гонсалвеш Варела, 77)
ЦСКА: Акінфєєєв, Набабкін, Ігнашевіч, В .Бєрєзуцький, Щєнніков, Алдонін, Дзагоєв (Гонсалес, 74), Хонда, Тошич (Олісе, 72), Вагнер Лав, Думбія (Нецид, 65)
Попередження: Ігнашевіч (31), Фусіле (37), Тошич (45), Алдонін (48), Вагнер Лав (72), Хонда (84)

Рейнджерс    0:1 (0:1)     ПСВ
Гол: 0:1 - Ленс (14)
"Рейнджерс": Александер, Віттакер, Фостер (Хілі, 86), Бартлі, Бугерра, Вайлд, Еду, Вейр (Нейсміт, 46), Девіс, Папач, Лаферті (Діуф, 66)
"ПСВ": Ісакссон, Пітерс, Фільо, Енгелар, Боума, Джуджак, Хатчінсон, Тамата, Ленс, Тойвонен, Берг (Баккал, 66)
Попередження: Енгелар (84)

Вільярреал    2:1 (1:0)     Байєр
Голы: 1:0 - Касорла (33), 2:0 - Россі (61), 2:1 - Дердійок (82)
"Вільярреал": Дієго Лопес, Катала, Марчена, Мусаккьо, Ма ... Читати далі »

Манчестер Сіті, Ліга Європи, Динамо Київ, новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболуУ першій грі «Динамо» зробило собі такий доробок, який не можна було упускати. Але з такою командою як «Манчестер Сіті» жодних заділів не може бути достатньо, що і показав матч, який став справжнім боєм двох прекрасних команд. Кожна з яких отримала своє, одна перемогу в битві, інша - у війні.
З перших хвилин згідно озвученим Манчіні гаслу «забивати, забивати, забивати» «Манчестер Сіті» пішов вперед. У зоряної англійської команди був помітний хороший настрій. У перші ж хвилини Тевес зробив парочку падінь неподалік від воріт Шовковського, а потім супермомент упустив Маріо Балотеллі. Цей юний геній в черговий раз показав, що суперник завжди може чекати від нього подарунків не меншою мірою, ніж його команда. Маріо залишалося пробити практично по порожніх воротах, але м'яч після удару полетів повз ціль. Варто відзначити і старання Данило Сільви, який також виклався у цьому епізоді повністю і, можливо, саме він врятував «Динамо» від гола.
Цей швидкий момент (добре, що не швидкий гол) наповнив тривогою, але її трохи розвіяли наступні епізоди гри, коли «Динамо» досить впевнено розташувалося з м'ячем мало не у штрафному «Сіті», потім по воротах здалеку пробив Гусєв. Загалом, здалося, що все під контролем.
Але все-таки перший тайм пр ... Читати далі »