Головна » 2010 » Березень » 27 » Ліон продовжує боротьбу за медалі
Бастос, Гренобль, Льоріс, Ліон«Ліон» - «Гренобль» - 2:0
Голи: Бастос, 48, Дельгадо, 90
«Ліон»: 1 Льоріс, 3 Кріс, 13 Ревейльер, 20 Сіссоко, 5 Бодмер, 7 Бастос, 10 Едерсон, 17 Макун, 28 Тулалан, 41 Гоналон, 18 Гоміс
«Гренобль»: 16 Мале, 5 Робен, 12 Сезар, 23 Сожі, 27 Вітакіч, 6 Роман, 7 дюже, 10 Батлез, 19 Бойя, 22 Мацуї, 28 Любо
Матч команди, нещодавно вибівшей мадридський «Реал» з Лігеі чемпіонів, і команди - аутсайдера французького чемпіонату, а склався для фаворита не так вже й легко.
Перший тайм вийшов досить нудним, «Ліон» не намагався форсувати події, ну а «Гренобль» вже давно втрачати нічого. Нічого вартого уваги в перші 45 хвилин зустрічі так і не відбулося. «Ліон» неспішно атакував, «Гренобль» оборонявся і при нагоді намагався перейти до активних дій. Втім, Льоріс так толком і не напружили, а ось його колезі Мале довелося чимало попотіти, виправляючи огріхи своїх захисників.
Найцікавіші події відбулися зустрічі у другому таймі. Спочатку Бастос, на 48-й хвилині отримавши знижку партнера, свою кохану лівою ногою вразив нижній кут воріт юного (20 років, вчорашній «дублер») воротаря «Гренобля». Мале, як не тягнувся, дістати м'яч не міг, хоча ближній кут споконвіку вважається воротарської. Як би там не було, забивши швидкий гол у другому таймі, «Ліон» став грати ще гостріше і розкуто, а гості зовсім зажурилися. Різниця в класі була помітна неозброєним оком.
Скільки разів рятував свою команду молодий Мале! Не злічити! А скільки разів гравці «Ліона» промахувалися із забійної позиції ... Але м'яч у ворота вперто не йшов. Зате на 75-й хвилині пішов з поля захисник «Гренобля» Сезар. Справді, не варто було кричати на суддю, вже маючи в пасиві жовту картку.
Навіть залишившись удесятьох, «Гренобль» мав примарну можливість врятувати матч, але Льоріс зіграв вище за всякі похвали. А Дельгадо, який вийшов на заміну в другому таймі, на 90-й хвилині поставив жирну крапку в цьому поєдинку. Закономірна перемога «Ліона» з рахунком 2:0.
Що ж, з «Греноблем» все зрозуміло - виліт. А «Ліону» ще чекає нелегка боротьба за за зону Ліги чемпіонів. До кінця сезону залишилося чимало матчів.
Михайло ШАПОВАЛОВ
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 386 | Додав: Roland | Теги: ліон, Бастос, Льоріс, Гренобль | Рейтинг: 0.0/0