Головна » 2011 » Лютий » 23 » "Ліон" - "Реал": Гра імені Моурінью
09:56
"Ліон" - "Реал": Гра імені Моурінью
Реал Мадрид, Ліон, Ліга Чемпіонів, новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболу"Реал" Жозе Моурінью, як правило, домагається результату. Нехай і невиразного, але все ж. Більше того: був шанс у "вершкових" навіть перемогти в Ліоні ...
Господарі зовсім не виглядали блідо. Перший тайм і зовсім залишився за ними. Динамічна гра у виконанні "Ліона" і різкі "стандарти" Гуркюфф розривали оборону гостей, в якій виникали часом величезні проломи. Однак потрапляти у ворота у французів майже не виходило. "Реал" був ефективніше: два удари - і обидва в створ. При цьому, план на гру Моурінью був незрозумілий. Не на 0:0 ж він ставив.
Зрештою, зіграв "джокер" у вигляді колишнього улюбленця лионской публіки Бензема. Тільки-но вийшовши на поле, Карім отримав пас від Роналду і, трохи змістившись, катанул м'яч між ніг Льоріс прямо у сітку.
Не дуже логічний гол змусив господарів у шок. Вони приходили до тями хвилин 15. Але знайшли сили здригнутися, енергійно пішли вперед і зусиллями Гоміса рахунок зрівняли. Останні хвилини збуджений "Жерлан" спостерігав, як "Реал" відбивається і тягне час. Відбились ...
2010-11. Ліга Чемпіонів. 1 / 8 фіналу. перший матч.

"Ліон" - "Реал" 1:1 (0:0)
Голи: Бензема, 65 (0:1); Гоміс, 83 (1:1)
"Ліон": Льоріс; Сіссоко Алі; Кріс; Ловрен; Ревейєр; Тулалан; Гуркюфф; Дельгадо С. (Бріан, 70); Келльстрем (Пьяніч, 77); Бастос (п'є, 70); Гоміс
"Реал": Касільяс; Пепе; Серхіо Рамос; Карвалью; Арбелоа; Хабі Алонсо; Ді Марія; Хедіра (Діарра Л., 68); Озіл (Марсело, 75); Адебайор (Бензема, 64); Кріштіану Роналду
Попередження: Бастос, 48; Кріс, 63; п'є, 70 - Серхіо Рамос, 10; Ді Марія, 45; Касільяс, 91
Категорія: Ліга чемпіонів | Переглядів: 465 | Додав: Roland | Теги: Реал Мадрид, ліон, Футбол, Ліга чемпіонів, футбольные новости, Новости, футбольні новини, новини, футбола | Рейтинг: 0.0/0