Головна » 2010 » Квітень » 9 » Ліверпуль не пішов по шляху Манчестер Юнайтед
06:20
Ліверпуль не пішов по шляху Манчестер Юнайтед
Фернадо Торрес, Лейва Лукас, Дірк Кейт, Оскар Кардосо, Бенфіка, Ліверпуль, футболПісля відгриміла вчора в Манчестері чвертьфіналу Ліги чемпіонів, Англії залишалося сподіватися лише на успіх своїх команд у лізі рівнем нижче - Лізі Європи. І якщо «Фулхем» і так, як вважає багато хто, стрибнув вище голови, діставшись до високої стадії єврокубку, то «Ліверпуль» розглядався всіма, як чи не головний претендент на трофей.
Втім, команду Бенітеса в цьому сезоні лихоманить. У чемпіонаті справи йдуть посередньо, так і в Лізі Європи мерсисайдці залишають суперникам занадто багато, як для фаворита, шансів. Ось і перший матч чвертьфіналу в Лісабоні вони програли 1:2, а, значить, на «Енфілді» з технічної й мобільного «Бенфікою» потрібно було грати на перемогу - відмінна ситуація для гостей, яким контратака, як мати рідна.
Оскільки про те, як сильні в контргра португальці, відомо не лише нам із вами, а й хлопцям з «Ліверпуля», господарі почали зустріч досить обережно, не несясь вперед, стрімголов - аби «орли» цю саму голову голом на чужому полі, дійсно, не зламали. «Бенфіка», у свою чергу, й не думала замикатися на своїй половині поля, охоче відповідаючи на позиційні атаки «червоних» своїми, не менш позиційними.
До середини першої 45-хвилинки португальці навіть примудрилися добути собі якесь ігрову перевагу. Показовим у цьому сенсі момент, коли ліссабонці подавали три поспіль кутових біля воріт «Ліверпуля», нічим тямущим, щоправда, не завершилися.
А ось господарі, як і личить британцям, свій кутовий використали на відмінно! Подавав Джеррард - забивав Кейт, дарма, що ніякий він не британець, а самий що не є голландська вірнопідданий. Боковий арбітр, що вразило, мабуть, загостренням пристрастей української прем'єр-ліги, спочатку вирішив учинити скандал, і викинув перед собою прапорець - гол, мовляв, не за правилами забили! Проте головний суддя порив колеги не оцінив і вказав на центр - так «Ліверпуль» за сумою двох зустрічей вийшов вперед, а фани «Бенфіки» чомусь не додумалися, що це Хікс і Джіллетт всіх купили.
Забитий м'яч господарів підхльоснув. Вони кинулися добивати поранених «орлів» і облога португальської цитаделі на 34-й хвилині увінчалася черговим успіхом. Оборона гостей прогавила ривок Лукаса, на хід якому класно віддав Джеррард. Бразилець обіграв воротаря і витончено катнув м'яч у порожні ворота - 2:0.
Футболісти «Бенфіки» з усіх сил намагалися забити такий потрібний гол ще до перерви, але, не зумівши втілити бажання в життя, перенесли його виконання на другий тайм. Звідки ж їм було знати, що на початку цього самого другого тайму знову заб'є «Ліверпуль»?!
Гольову атаку господарів почав Бенаюн, який, якщо вірити чуткам, нещодавно ледь не перейшов у російське першість. Ізраїльтянин віддав направо на Кейта, і голландець, вже падаючи, зумів прострелити вздовж ворота, ну а там з-за спин захисників «Бенфіки» білявим ураганом вилетів Торрес - біля м'яча не потрапити в сітку шансів не було. 3:0!
І знову, як після першого гола, «Ліверпуль» заходився за інерцією атакувати. Але поступово португальці зуміли не тільки відсунути гру від своїх володінь, але і перенести її на протилежний край поля. І за двадцять хвилин до закінчення матчу «Бенфіка» все ж таки роздрукувала ворота Рейни! Стандарт з лінії штрафної Оскар Кардосо втілює в гол - м'яч підступно пролітає під подпригнувшей стінкою і Уеслі Снейдер з «Інтера», ідентично який забив два дні тому у ворота ЦСКА, радіє біля телевізора продовження своєї справи.
Отже, рахунок стає 3:1 і для перемоги «Бенфіці» тепер вистачає одного м'яча. Перед уболівальниками і футболістами «Ліверпуля» застережливо пропливають примари вчорашнього «МЮ».
І тільки Фернандо Торрес плювати хотів на забобони! Перетерпить не найприємніші хвилини, повні атак «Бенфіки» і неминучою нервозності, «Іль Ніньо» дочекався свого шансу, звалилося йому на ногу у вигляді блискучої передачі від Маскерано, увірвався у володіння голкіпера гостей і впевнено реалізував свій момент. Інтрига вичерпалася.
... «Орли» склали крила, «Енфілд» затягнув «You'll never walk alone», і похід «червоних» на Гамбург продовжився ...
Сергій ГРОМОВ
«Ліверпуль» - «Бенфіка» - 4:1 (Перший матч - 1:2)
Дірк Кейт, 27, Лукас Лейва, 34, Фернандо Торрес, 58, 82 - Оскар Кардосо, 70
«Ліверпуль»: Рейна, Джонсон, Каррагер, Кирьякос, Аггер, Маскерано, Лукас, Бенаюн (Ель Жар, 90 +1), Джеррард (Аквілані, 88), Кейт, Торрес (Нгог, 86)
«Бенфіка»: Жуліо Сезар (Морейра, 79), Рубен Аморім, Луїзао, Сідней, Давид Луїс, Хаві Гарсія, Мартінш (Кардек, 66), Рамірес, Аймар (Коентрау, 86), Ді Марія, Кардосо
Йоссі Бенаюн, 75. - Пабло Аймар, 84.
Категорія: Ліга Європи | Переглядів: 492 | Додав: Roland | Теги: Дірк Кейт, Ліверпуль, Футбол, Бенфіка, Лейва Лукас, Оскар Кардосо, Фернадо Торрес | Рейтинг: 0.0/0