Головна » 2010 » Квітень » 11 » Ліверпуль не зміг забити Фулхему, Манчестер Сіті громить Бірмінгем, а МЮ...
20:37
Ліверпуль не зміг забити Фулхему, Манчестер Сіті громить Бірмінгем, а МЮ...
Уейн Руні, Дімітар Бербатов, Сем Еллардайс, Алекс Фергюсон, Манчестер Юнайтед, Чемпіонат АнгліїПоказавши досить посередню гру в атаці, "Манчестер Юнайтед" так і не зумів впоратися на виїзді з "Блекберном" - 0:0. Перша безгольову нічия діючого чемпіона Англії в нинішньому сезоні.
Головний тренер "Роверс" Сем Еллардайс справив 3 зміни в стартовому складі в порівнянні з безгольовою нічиєю проти "Портсмута" в минулому турі. Вінс Грелла, Бретт Емертон і Нікола Калинич вийшли замість Девіда Данна, Ель-Хаджі Діуфа і Джейсона Роберта. Видужали капітан команди Райан Нельсен залишився в запасі.
Сер Алекс Фергюсон змінив одразу шістьох гравців щодо матчу Ліги Чемпіонів проти "Баварії" у середу. Вперше в нинішньому сезоні в рамках Прем'єр-Ліги у старті виявився молодий Федеріко Маккеди. Його партнером по нападу став Дімітар Бербатов. У ролі лівого захисника виступив Джон О'Ши, а Патріс Евра був переведений на лавку запасних. Також довіру тренера було надано Гарі Невілл, Полу Скоулза і Райану Гіггзу.
Зустріч почалася в спокійному темпі. Велика кількість пауз не сприяло стрімкої грі і створення моментів. Перше подібність небезпеки виникло на 8 хвилині, коли Крістофер Самба головою пробив у дальній штанги після навісу з правого флангу від Грелла. Голкіпер гостей Едвін Ван дер Сар намертво схопив м'яч.
Без Уейна Руні гра у манкуніанців в атаці особливо не клеїлася. Бербатов відходив за м'ячем чи не до центрального кола, ККД Нані був нульовим. Господарі діяли досить просто, але водночас і надійно. На 25 хвилині Антоніо Валенсія, так і не побачить підтримки, завдав потужного удару з гострого кута. Пол Робінсон постріл еквадорця відбив.
На 33 хвилині поле "Евуд Парк" залишив Самба, який отримав травму. Його місце в центрі оборони зайняв Нельсен. "Юнайтед" володів перевагою, але створити щось серйозне біля чужих воріт не виходило. А ось на 43 хвилині підопічні Фергюсона повинні були відкривати рахунок. Бербатов замість очікуваного пасу на фланг зробив передачу по центру на Валенсію, той увірвався у штрафну, але в ближньому бою поступився Робінсону.
У перерві Сем Еллардайс справив свою другу заміну, випустивши замість Емертон Девіда Данна. На початку другої половини палець руки вивихнув Ріо Фердинанд. Медики примотаний пошкоджений палець до здорового і дозволили футболісту повернутися в гру. Тим часом, на полі не відбувалося нічого цікавого, команди діяли без воріт.
На 58 хвилині і Фергюсон зробив заміну, кинувши в бій Даррона Гібсона, відзначився голом у поєдинку з "Баварією" на тижні, що замість Гіггза. На 65 хвилині Маккеди поступився своїм місцем Чжі Сун Парку. Таким чином, Бербатов пересунувся на позицію чистого нападника, не обтяженого оборонної роботою і походами тому.

На 80 хвилині Скоулз закинув м'яч у штрафну, Невілл головою скинув у центр, і удар у дотик завдав Бербатов. Прямо в Робінсона, який незворушно зафіксував снаряд. Один з небагатьох моментів "Юнайтед" у другому таймі. Гостям так і не вдалося підібрати ключів до воріт суперника, і матч закінчився внічию - 0:0.
"Манчестер Юнайтед" вперше в нинішньому сезоні зіграв внічию без забитих голів. Втративши 2 очки, вже наступного тижня команда Фергюсона ризикує опуститися на третє місце в турнірній таблиці, коли свій перенесений матч проведе "Арсенал". Без Руні "червоні дияволи" виглядають вкрай невиразно. "Блекберн" ж ще раз довів, що дуже сильний будинку. Нічия на "Евуд Парк" дає величезну фору "Челсі" в боротьбі за чемпіонський титул.
«Блекберн» - «МЮ» - 0:0
«Блекберн»: Робінсон, Сальгадо, Самба (Нелс, 33), Джонс, Живе, Нзонзі, Грелла, Емертон, Педерсен, Олссон (Діуф, 71), Калинич
«МЮ»: ван дер Сар, Невілл, Фердінанд, Відіч, О "Ши (Евра, 79), Валенсія, Скоулз, Гіггз (Гібсон, 58), Нані, Бербатов, Маккеди (Парк, 65)
Попереджені: Сальгадо - Невілл, Гібсон
«Ліверпуль» - «Фулхем» - 0:0
«Ліверпуль»: Рейна, Джонсон, Кирьякос, Каррагер, Аггер, Аквілані (Куйт, 65), Маскерано, Максі, Джеррард, Бабель (Бенаюн, 71), Нгог (Пачеко, 78)
«Фулхем»: Шварцер, Бейрд, Хангеланд, Хьюз, Конческі, Грінінг (Рііз, 82), Мерфі (Дікгачоі, 75), Етуху, Дафф, Невланд, Замора (Окака, 68)
Попередження: Каррагер - Грінінг, Мерфі, Дафф
«Манчестер Сіті» - «Бірмінгем» - 5:1 (3:1).
Голи: Тевес, 38-з пенальті, Онуоха, 40, Адебайор, 43, Онуоха, 74, Адебайор, 88 - Джером, 42
«Манчестер Сіті»: Гівен, Онуоха, Туре, Компані, Гаррідо, А. Джонсон, Де Йонг, Беррі, Белламі (Райт-Філліпс, 81), Тевес (Санта Крус, 87), Адебайор.
«Бірмінгем»: Тейлор, Карр (Ларссон, 58), Джонсон, Данн, Ріджуелл, Гарднер, Фергюсон, Боуйер, Макфадден, Фехі (Філліпс, 66), Джером (Бенітес, 72).
Попередження: Р. Джонсон, Фахі, Джером
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 379 | Додав: Roland | Теги: Чемпіонат англії, Сем Еллардайс, Манчестер Юнайтед, Алекс Фергюсон, Уейн Руні, Дімітар Бербатов | Рейтинг: 0.0/0