Головна » 2010 » Лютий » 2 » Луганський клуб провів спаринг з учасником Ліги чемпіонів
13:29
Луганський клуб провів спаринг з учасником Ліги чемпіонів
футбол, Униря, Зоря Луганськ, Анатолій ЧанцевЗОРЯ - Униря Румунія - 0:2 (0:2)
«Зоря» (Луганськ):. Шуст, Каменюка, Ковальов, Єзерський, С. Шевчук, Чайковський, Семененко (Колесніченко, 65), Скоба (Лісовий, 46), Білий (Картушов, 70), Силюк, Лазарович (Джихані, 77 ).
Поєдинок з діючим чемпіоном Румунії «Униря» луганчани почали якось вже дуже боязко, і більш досвідченим гравцям суперника не склало особливих труднощів захопити ініціативу. У ці хвилини була помітна велика різниця в класі команд. Спритні крайні хавбеки румунів раз по раз розривали оборону «Зорі», в свою чергу в українських футболістів в атаці справи не клеїлися. Лише під кінець півгодини поєдинку чорно-білим вдалося потроху вирівняти гру, але на той час підопічні Анатолія Чанцева вже «горіли» 0:2.
Хороший шанс скоротити відставання в рахунку у луганчан був на останній хвилині першого тайму. Українці провели швидку атаку, в результаті якої на ударній позиції опинився Сергій Силюк. Нейтралізувати форварда румунам вдалося лише ціною фолу в своїй штрафній - пенальті. Гравцям «Униря» таке рішення не сподобалося, і на полі ледь не виникла бійка між футболістами і арбітрами, результатом якої стало видалення румунського гравця (з правом заміни). До м'яча підійшов сам потерпілий, однак його удар парирував голкіпер.
У перерві Анатолій Чанцев спробував струснути гравців, змусити їх діяти швидше і організованіше. Але, на жаль, переламати хід матчу українцям не вдалося. Румуни повністю контролювали ситуацію, і хоча за весь другий тайм вони так і не провели жодної що стоїть атаки, зробити що-небудь луганчанам вони також не дозволили. І взагалі варто відзначити, що після перерви гра стала мати дещо грубий характер. Суперники раз у раз намагалися зіграти не в м'яч, а в кістку, від чого ситуація на полі була досить напруженою.
- У мене склалося таке враження, що хлопці вийшли на цей матч якимись переляканими, - поділився враженнями з кореспондентом «СЕ» Анатолій Чанцев. - Спроби привести їх до тями, на жаль, ні до чого не привели. Нічого страшного, не варто забувати, що ми грали проти дуже сильної команди, учасника Ліги чемпіонів, та ще й на тлі великих навантажень.
газета «СЕ в Україні»
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 491 | Додав: Roland | Теги: Зоря Луганськ, Анатолій Чанцев, Футбол, Униря | Рейтинг: 0.0/0