Головна » 2010 » Березень » 15 » "Лужники" постраждали від фанатів
13:04
"Лужники" постраждали від фанатів
Динамо Москва, Спартак М, Чемпіонат РосіїБільше 600 зламаних крісел залишили після себе фанати в спорткомплексі «Лужники», де минулої неділі відбувся футбольний матч «Спартак» (Москва) - «Динамо» (Москва). Про це повідомив «Інтерфаксу» джерело в правоохоронних органах.
За його словами, під час матчу першого туру чемпіонату Росії з футболу між столичними командами «Спартак» і «Динамо», який пройшов на Великій спортивній арені спорткомплексу «Лужники», вболівальники пошкодили 606 пластикових крісел. Крім того, по ходу гри фанати запалили понад 100 фаєрів, використовували димові піротехнічні вироби, запустили з десяток сигнальних ракет. У підсумку співробітники міліції за різні адміністративні правопорушення затримали понад 60 осіб. За даними ГУВС Москви, всього на матчі були присутні 45 тис. уболівальників. Охорону громадського порядку в «Лужниках» забезпечували 2236 чоловік, у тому числі 1420 військовослужбовців внутрішніх військ МВС Росії.
У столичному дербі «Спартак» поступився «Динамо». Матч першого кола чемпіонату Росії з футболу завершився з рахунком 0:1. Єдиний гол у грі на 71-й хвилині забив Ігор Семшов. Він вдало реалізував подачу Люка Уїлкшир. Матч був багатий на жовті картки - попередження отримали п'ятеро спартаківців і троє динамівців. Олександр Шешуков заробив вилучення на 85-й хвилині.
Категорія: Новини російського футболу | Переглядів: 413 | Додав: Roland | Теги: динамо москва, Спартак М, Чемпіонат Росії | Рейтинг: 0.0/0