Головна » 2010 » Квітень » 2 » Львівський клуб продовжує впевнено очолювати турнірну таблицю першості дублерів
19:05
Львівський клуб продовжує впевнено очолювати турнірну таблицю першості дублерів
Чорноморець, Карпати, футболОчолюють таблицю турніру дублерів «Карпати» розібралися з «Чорноморцем» і відірвалися від іде другим «Шахтаря» вже на 4 очки. У поєдинку з одеситами футболісти «Карпат» відкрили рахунок у самому дебюті, вже на 9-й хвилині. Розіграш кутового біля воріт гостей, неуважність захисту і точний удар головою Олега Тарасенка - ось інгредієнти першого взяття воріт «Чорноморця».
Проходить всього 12 хвилин і Габовда грамотно реалізує вихід тет-а-тет з голкіпером «моряків» - 2:0.
Звичайно, після такого початку гостям складно було розраховувати на успіх у матчі з лідером, проте одесити не здалися. Ще в першій половині гри один гол відквитав Якименко, якого Бобко вивів на рандеву з кіпером господарів. Футболісти «Чорноморця» спочатку вирівняли гру, а потім і зовсім перехопили ініціативу. І кінцівка матчу видалася драматичною.
Вже в компенсований час автор першого гола львів'ян, Олег Тарасенко прихопив за футболку Бабича у своєму штрафному і суддя вказав точку - пенальті у ворота «Карпат»! Якименко підходить до 11-метрової позначки і впевнено забиває, але арбітр зустрічі просить повторити удар, тому що футболісти «Чорноморця» порушили правило «9-ти метрів». Друга спроба у Якименко не вдалася - голкіпер виявився хитрішим.
Сергій ГРОМОВ
«Карпати» - «Чорноморець» - 2:1
Голи: О. Тарасенко, 9. Габовда, 21. - Якименко, 37.
«Карпати»: Мисак, Гірський, О. Тарасенко, Підвірний, Сагайдак (Сворак, 70), Годвін (Тістик, 63), Луцик, Озарків, Габовда (Родевіч, 89), Фурта (Гудима, 46), Гордійчук (Омельченко, 75).
«Чорноморець»: Ганєв, Бідний, Бабич, Саливон, Слінкін, Зубейко (Сілантьв, 27; Тягни, 69), Владов, Гавриленко (Колода, 24), Бобко (Челебадзе, 66), Політило, Якименко.
Попереджені: Родевіч, 90. - Якименко, 67. Бідний, 90 +2.
На 90 +1- й хвилині Якименко («Чорноморець») не реалізував пенальті
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 500 | Додав: Roland | Теги: Футбол, Карпати, Чорноморець | Рейтинг: 0.0/0