Головна » 2010 » Лютий » 13 » Майстер пасу
09:37
Майстер пасу
мілан, ундінезе, рональдінью, чемпіонат італіїФутболісти «Мілана» переграли на своєму полі «Удінезе», узявши реванш за поразку у чвертьфіналі Кубка Італії в кінці січня. Нападаючий «россонері» Клас-Ян Хунтелар відзначився дублем, а форвард господарів Роналдіньо взяв безпосередню участь у кожному з трьох забитих м'ячів.
«Мілан» у календарному матчі чемпіонату Італії приймав «Удінезе». Зігравши в минулому турі внічию (0:0) в гостьовому матчі з «Болоньєю», «россо-нері» пригальмували, пропустивши на друге місце «Рому», яка також на виїзді здолала «Фіорентину» (1:0). У разі перемоги «червоно-чорні» знову могли обійти її в турнірній таблиці.
Хтось, можливо, згадає, як зовсім недавно - в кінці січня - суперники зустрічалися на «Сан-Сіро» у чвертьфіналі Кубка Італії. Тоді успіх супроводжував «Удінезе» (1:0). Але нічого дивного в цьому не спостерігалося: склад господарів у тій грі був далекий від оптимального.
Кілька основних футболістів «Мілана» через травми не могли взяти участь і в нинішньому поєдинку.
Щоправда, деякі близькі до відновлення. Але можна було припустити, що наставник клубу Леонардо не стане ризикувати цінними кадрами перед важливою зустріччю з «Манчестер Юнайтед» в рамках Ліги чемпіонів. До речі, рульовий МЮ сер Алекс Фергюсон розташувався в ложі для почесних гостей, щоб на власні очі поспостерігати за опонентом у звітному матчі.
Як відомо, нападник «Мілана» Алешандре Пато приступив до індивідуальних тренувань ще в середу. Бразилець пропустив близько двох місяців через м'язової травми. Для проходження необхідних процедур він навіть літав на батьківщину. Як і передбачалося, форвард присів на лаві запасних. Початок матчу ознаменувався сміливим нирком Хунтелар до воротарської гостей, а також дальнім неточним ударом Пірло. Що показувало, який настрій у футболістів «Мілана». Вони невідкладно взяли контроль над м'ячем, окупувавши половину поля «Удінезе». І гол не змусив себе довго чекати.
На 7-й хвилині Роналдіньо навіс з правого флангу знайшов голову Хунтелар - 1:0!
Гості відразу відповіли контрвипади. Якихось сантиметрів не вистачило кращому бомбардиру чемпіонату Італії Ді Натале, щоб у падінні підправити м'яч у ціль після гострого прострілу. Тим не менш, це «червоно-чорних» не збентежило. Правда, Леонардо незабаром довелося зробити вимушену заміну: замість Мансіні на полі з'явився той самий Пато, відразу помітно загостривши гру попереду.
І незабаром бразилець, вискочивши один на один з голкіпером Ханданович, вразив ціль. Але миттю раніше арбітри зафіксували у нього офсайд. Після цього гості помітно осміліли, переходячи в атаку досить великими силами. У результаті воротар міланців Діда вперше по-справжньому вступив в гру, піймав м'яч у падінні після небезпечного навісу до штрафної.
А ось господарі забили знову. Причому, черговий гольовий пас зробив Роналдіньо. Дальньої передачею він вивів до воріт Пато, який на швидкості обіграв воротаря - і вразив уже порожні ворота. Втім, «Удінезе» це не зламало. Вже в доданий арбітром час нападаючий фріульцев Флоро головою скоротив розрив в рахунку. Діда зреагував, дістався до м'яча, але удар був настільки сильний, що снаряд все одно потрапив в ціль. Тим самим, гості відродили інтригу матчу. Справедливості заради варто відзначити, що перед цим міланці зробили другу незаплановану заміну.
Центральний захисник Сілва отримав травму, а замінив його Бонера навіть не встиг як слід роздивитися ...
Не дивно, що після перерви гра вже пішла на зустрічних курсах. Однак успіху судилося домогтися міланцям. Стандарт виконав Роналдіньо, м'яч відскочив у штрафному «Удінезе» до Хунтелар, що стояв спиною до воріт, він розвернувся - і вбив його ворота.
Все-таки вражає, як націлений на ворота Ді Натале! Начебто і не високий, проте на 66-й хвилині виграв верхову боротьбу у більш рослого абат, пробив головою в кут. На щастя для млинців, Діда був напоготові. Через пару хвилин Неста у власному штрафному схопив за майку нападника «Удінезе». Але арбітр вирішив, що все в межах правил.
Незабаром тренери гостей зробили подвійну заміну, кинувши в бій Пепе і Матуте. Тим не менше, перестановки у складі гостроти в передній лінії не додали. Навпаки, рахунок могли збільшити міланці. Забив би Гаттузо з вигідної позиції - у Роналдіньо була четверта гольова передача! Закотився б м'яч за «стрічку» після удару з гострого кута Пато - перевага став більш солідним.
Але і трьох голів господарям вистачило для перемоги. Хоча Ді Натале підтвердив-таки свій солідний статус. Вискочивши на рандеву з Дідой, нападник «Удінезе» спокійно його переграв, встановивши остаточний рахунок у матчі - 2:3.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 399 | Додав: Roland | Теги: ундінезе, рональдінью, Чемпіонат Італії, Мілан | Рейтинг: 0.0/0