Головна » 2009 » Грудень » 3 » "Манчестер Сіті" не пустив "Арсенал" до півфіналу Кубка англійської ліги
08:40
"Манчестер Сіті" не пустив "Арсенал" до півфіналу Кубка англійської ліги
манчестер сіті, арсенал, кубокФутболісти "Манчестер Сіті" обіграли лондонський "Арсенал" у чвертьфіналі Кубка англійської ліги, який пройшов у середу у Манчестері.
Господарі перемогли з рахунком 3:0 (0:0). Перший гол у ворота "Арсеналу" на 50-й хвилині забив нападник "Манчестер Сіті" Карлос Тевес. Автором другого голу на 70-й хвилині став півзахисник Шон Райт-Філіпс. Остаточний рахунок у матчі на 89-й хвилині встановив 20-річний Володимир Вайсс.
Російський півзахисник "Арсеналу" Андрій Аршавін не потрапив в заявку на матч.
Раніше путівки до півфіналу Кубка англійської ліги собі забезпечили "Манчестер Юнайтед" і "Астон Вілла".
Переглядів: 541 | Додав: Roland | Теги: арсенал, манчестер сіті, кубок | Рейтинг: 0.0/0